PL
EN

Kovo Staněk i Alumetal‑Technik na targach PROFINTECH w BrniePrzejdź do kontaktu  

Czytaj całość artykułu

targi PROFINTECH w Brnie

Wraz z firmą Kovo Staněk zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Obróbki Powierzchni PROFINTECH, które odbędą się w dniach 01-05.10.2018 w czeskim Brnie. Na stoisku zobaczyć będzie można maszynę wirnikową bębnową TZB 1 oraz urządzenie do badania powierzchni SurfaScan, stworzone przez naukowców z Politechniki Łódzkiej.


Targi PROFINTECH odbywają się na terenie centrum wystawowego w Brnie od 2006 roku. W gronie blisko 100 firm z 11 krajów, które zaprezentują swoją ofertę, znajduje się również nasz partner, firma Kovo Staněk s.r.o., producent automatycznych maszyn wirnikowych do obróbki strumieniowo ściernej. Na stoisku zobaczą Państwo m.in. śrutownię bębnową TZB 1 - urządzenie to, wyposażone w jedną turbinę i komorę o maksymalnym wsadzie do 350 kg, jest najmniejszym modelem tego typu w ofercie czeskiego producenta.


Więcej informacji na temat specyfikacji znajdą Państwo na polskiej stronie producenta śrutownicy TZB 1.


Obecni i przyszli Klienci Alumetal-Technik będą mieli okazję spotkać się z Dyrektorem naszej firmy, który zaprezentuje SurfaScan-? stworzone przez naukowców z Politechniki Łódzkiej urządzenie do badania czystości powierzchni. SurfaScan to rewolucyjne urządzenie, które pozwala w prosty sposób kontrolować jakość obróbki strumieniowo-ściernej. Co więcej, pozwala ono na ustandaryzowanie pomiarów dokonanych w firmie - obecnie polega się wyłącznie na ocenie wzrokowej operatora - oraz ich automatyzację.


Wszystkich zainteresowanych spotkaniem i zapoznaniem się z tymi urządzeniami zapraszamy w dniach 01-05.10.2018 do brneńskiego centrum wystawowego. Przedstawiciele Kovo Staněk i Alumetal-Technik czekają na Państwa w hali E, na stoisku numer 01.

Czytaj całość

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy