PL
EN

Nowa maszyna TZNZ uruchomiona na PodkarpaciuPrzejdź do kontaktu  

Czytaj całość artykułu

śrutownica wirnikowa

Nasza brygada montażowa zakończyła instalację nowej maszyny zawieszkowej TZNZ z ruchomym blokiem turbin na podkarpaciu. Od piątku śrutownica TZNZ 3 stała się integralną częścią procesu obróbki konstrukcji stalowych.


Uruchomione urządzenie jest jednym z najnowocześniejszych na rynku. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technicznym - takim jak ruchomy blok turbin, podwójne łożyska silnika, falowniki w standardzie i sterownik PLC z kolorowym ekranem w języku polskim - jest ona łatwa w obsłudze i tania w eksploatacji.


Kluczową rzeczą dla naszego Klienta jest wykorzystywanie ścierniw o niskiej granulacji, a to ze względu na obróbkę cienkich blach, które mogą wyginać się pod wpływem zbyt wysokiej siły kinetycznej grubszych śrutów. Aby uniknąć zapylenia, urządzenie wyposażone zostało w odpylacz cyklonowy, który, wspólnie z wbudowanym separatorem i urządzeniem filtracyjnym, rozwiązuje ten problem.


Więcej o śrutowniach wirnikowych TZNZ z ruchomym blokiem turbin, oraz innych urządzeniach produkowanych przez naszego partnera, firmę Kovo Stanek, przeczytacie Państwo w sekcji maszyny na naszej stronie. 

Czytaj całość

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy