PL
EN

Wiosenna promocjaPrzejdź do kontaktu  

Czytaj całość artykułu

wiosenna promocja


Co przygotowaliśmy?


W Alumetal-Technik razem z naszymi klientami postanowiliśmy uczcić pierwszy dzień kalendarzowej wiosny i dodatkowo zachęcić do przygotowania swoich jednośladów do otwarcia sezonu letniego. 

Dlatego od dzisiaj do końca marca 2020 wystartowała akcja 'Wiosenna Promocja', dzięki której wszyscy klienci, którzy zgłoszą się do nas z chęcią odrestaurowania swoich jednośladów otrzymają upust -15% na wszystkie usługi szkiełkowania, śrutowania i malowania proszkowego ram i części rowerowych lub motocyklowych.


Jak działamy?


Usługi śrutowania realizowane w Centrum Usługowym Alumetal-Technik przez naszych doświadczonych pracowników pozwolą Państwu na pozbycie się z powierzchni elementów rowerowych lub motocyklowych wszelkich ognisk rdzy oraz starych zniszczonych powłok lakierniczych. 

Następnie kierując części do działu nakładania powłok malarskich nałożymy trwałą i estetycznie wyglądającą warstwę farby proszkowej w wybranym przez Państwa kolorze z międzynarodowego wzornika kolorów RAL. 


Doskonałe efekty


Takie działania sprawią, że Państwa jednoślad uzyska piękny wygląd oraz  doskonałe zabezpieczenie przed wszelkimi niekorzystnymi dla metali czynnikami zewnętrznymi takimi jak  warunki atmosferyczne, korozja, uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne.


Jakie to proste


Dodatkowo, biorąc pod uwagę panujące warunki epidemiologiczne, firma Alumetal-Technik zachęca i rekomenduje zdalną obsługę zamówień, dlatego wszystkie elementy mogą zostać dostarczone i odebrane kurierem.


Zachęcamy do udziału w promocji i kontaktu z doradcami Alumetal-Technik, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące realizacji zamówień.
Czytaj całość

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy