PL
EN

Specjalista ds. sprzedaży usług

Kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość

Specjalista ds. Sprzedaży Usług

Wierzymy, że wszystkie procesy, które wykonujemy w Alumetal-Technik wpływają na rozwój biznesów naszych klientów i partnerów. Sposób w jaki to robimy wiąże się z wieloletnią wiedzą i nabytym doświadczeniem w branży przemysłowej. Pozwala to nam na wykonywanie usług obróbki metalu i malowania proszkowego na najwyższym poziomie i w krótkim terminie realizacji.

Zainteresowanie usługami naszego przedsiębiorstwa stale rośnie, dlatego poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży Usług.

Twoje obowiązki:

- Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Tworzenie dokumentacji handlowej towarzyszącej procesowi sprzedaży
- Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych usług
- Realizacja strategii sprzedażowej
- Raportowanie prowadzonych działań

 Nasza oferta:

- Bardzo ciekawy projekt sprzedażowy z dużą samodzielnością
- System premiowy powiązany z wynikami sprzedaży
- Pracę od poniedziałku do piątku w g. 7.00.-15.00.
- Szkolenie z zakresu technologii obróbki
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
- Ubezpieczenie grupowe

Czego wymagamy:

- Doświadczenie w sprzedaży minimum 3 lata (mile widziana branża techniczna)
- Kreatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alumetal-Technik Sp. z o.o. sp. k., z siedzibą w Łodzi przy ulicy Św Teresy 111, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?.

Informujemy, że Administratorem danych jest Alumetal-Technik Sp. z o.o. sp. k., z siedzibą w Łodzi przy ulicy Św Teresy 111. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: kariera@alumetal-technik.com.

Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLN

Przejdź do kasy