PL
EN

Modernizacja maszyn śrutowniczych

Możemy ulepszyć śrutownie każdego producenta poprzez montaż nowoczesnych turbin MT 350 marki Kovo Staněk o przedłużonej żywotności.

Modernizacja i rozbudowa parku maszynowego to zadanie, z którym prędzej lub później zmierzy się każdy zakład wykorzystujący obróbkę strumieniowo-ścierną. Optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie rozwiązań jednego producenta, jednak nie zawsze jest to możliwe. Na szczęście firma Kovo Staněk oferuje nie tylko nowe śrutownie wirnikowe, ale również instalację wyprodukowanych w swojej fabryce turbin MT 350 w urządzeniach innych producentów.

Powodów do skorzystania z usług Kovo Staněk w zakresie renowacji starszych urządzeń śrutowniczych jest wiele: brak wsparcia dla starszych śrutownic przez ich producentów, niekorzystne warunki serwisowe, możliwość obsługi całego parku maszynowego przez jedną firmę, co przekłada się na wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy.

Niezależnie od powodów takiej decyzji, specjaliści z Alumetal‑Technik i Kovo Staněk są w stanie zmodernizować i obsługiwać starsze i nowsze śrutownie różnych producentów, m.in.:

  • OWT
  • Schlick
  • Rump
  • Agtos
  • OMSG
  • SciTeeX
  • Tosca
  • Cogeim

Nowoczesne turbiny o zwiększonej żywotności


Turbiny MT 350 zostały zaprojektowane przez inżynierów firmy Kovo Staněk – ich celem było stworzenie urządzeń niezawodnych, wydajnych i energooszczędnych.

Jedną z unikatowych, chronioną patentem cech MT 350 jest podwójne łożyskowanie wału silnika elektrycznego, co znacząco zwiększa trwałość zespołu rzutowego i zmniejsza koszty jego serwisowania.

Wszystkie stalowe elementy – w tym obudowy, koła i łopatki rzutowe – wykonane są z najwyższej jakości materiałów w fabryce Kovo Staněk, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Szybka i skuteczna modernizacja


Abyśmy mogli zmodernizować śrutownię wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z Doradcą Technicznym Alumetal‑Technik i przedstawicie mu model i parametry urządzenia. Po oględzinach wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły, zamontujemy nowe koła rzutowe i zadbamy o ich poprawną pracę.

Plan działania jednostki serwisowej

Profesjonalny zespół serwisowy


Zlokalizowany w Łodzi serwis z dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych zareaguje na wszelkie zgłoszenia w ciągu 48 godzin. Ponadto oferujemy naszym Klientom fachowe usługi doradztwa technicznego, co daje im pewność co do ciągłości i stabilności procesu oraz jego prawidłowego przebiegu.


Modernizacja maszyn śrutowniczych

Modernizacja maszyn śrutowniczych

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy