Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Śrut żeliwny łamany

Śrut żeliwny łamany, ze względu na swoją wysoką skrawność, doskonale sprawdza się przy oczyszczaniu powierzchni ze starych powłok ochronnych.
Śrut żeliwny łamany
Dostarczenie Klientom ścierniw ściśle dopasowanych do ich potrzeb to nasz główny cel, właśnie dlatego posiadamy szeroką ofertę metalicznych i mineralnych materiałów ściernych, a wśród nich także śrut żeliwny łamany.  

Śrut łamany dla hut i odlewni

Śrut żeliwny łamany powstaje w procesie kruszenia śrutu kulistego za pomocą dedykowanych temu procesowi urządzeń. Cechuje się wysoką skrawnością i twardością, będąc jednocześnie materiałem stosunkowo niedrogim. Śrut żeliwny łamany jest materiałem dedykowanym hutom i odlewniom chcącym uzyskać większą chropowatość powierzchni swoich wyrobów, a więc przyczepność nowych powłok antykorozyjnych. Żeliwo ostrokrawędziowe jest niezwykle skuteczne przy usuwaniu starych lakierów i silnie skorodowanych warstw materiału.  

Zastosowanie

  • Czyszczenie odlewów, odkuwek oraz blach;
  • Czyszczenie konstrukcji stalowych;
  • Usuwanie starych powłok ochronnych;
  • Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem powłok antykorozyjnych.

Skład

C - 2,80-3,40% Si - 1,00-1,50% Mn - 0,30-1,00%
Śrut żeliwny łamany
S - 0,07-0,30% P - 0,07-0,17%

Tabela rozsiewu

Granulacja nominalna (średnia)
0,300 mm
0,500 mm
0,800 mm
1,000 mm
1,400 mm
1,800 mm
UseChat