Śrutownice wirnikowe stołowe TZS

Śrutownice wirnikowe stołowe TZS

Cechy i wyposażenie

  • Stół obrotowy;
  • Falowniki w turbinach w standardzie;
  • Zintegrowany panel dotykowy i komputer PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Brak potrzeby tworzenia wykopu fundamentowego;
  • Systemy separacji ścierniwa i filtracji w standardzie;
  • Zdalna diagnostyka;
  • Serwis w Polsce z reakcją do 48 h.

Parametry śrutowni stołowych TZS

TZS 1
5,5/600
TZS 1
5,5/12-5_N
TZS 2
7,5/1600-1000
Maksymalnie
Max. średnica obrotu detalu (mm) 600 1200 1600 2000
Max. wysokość detalu (mm) 400 500 1000 1000
Nośność stołu (kg) 300 500 1000 1000
Ilość kół rzutowych 1 2 3
Moc turbiny (kW) 5,5 5,5/7,5 7,5/11 11
Ilość obrotów koła rzutowego (obr./min) 2900 2900

 

Niezawodne oczyszczarki ze stołem obrotowym

TZS to śrutownica stołowa wyposażona jest w obrotowy stół, na którym ułożyć można masywny detal, np. odlew, który oczyszczany jest padającym z góry strumieniem ścierniwa. Śrutownie stołowe dedykowane są przede wszystkim do oczyszczania ciężkich detali o nieregularnych kształtach, które trudno byłoby oczyszczać w innych urządzeniach. Znacznie ułatwiają pracę, nie wymagają zawieszania przedmiotów oraz obracania ich w trakcie oczyszczania.

Budowa śrutowni stołowych TZS

Śrutownica stołowa TZS jest w pełni konfigurowalna. Jej budowę można ściśle dopasować do potrzeb Klienta. Komora śrutownicza podobnie jak stół obrotowy wykonana jest ze stali odpornej na ścieranie – wsad wprowadza się od frontu lub dźwigiem od góry. Obracające się detale oczyszczane są za pomocą padającego skośnie strumienia ścierniwa.

Podobnie jak w innych urządzeniach czeskiej firmy Kovo Staněk, również w śrutownicach stołowych zastosowano turbiny o unikatowej, chronionej patentem budowie. Podwójne łożyskowanie wału silnika elektrycznego znacząco zwiększa ich żywotność, a zastosowane w standardzie falowniki pozwalają na płynną regulację prędkości obrotowej koła rzutowego.

Standardowym wyposażeniem śrutowni stołowych i innych maszyn czeskiego producenta są wbudowane systemy filtracji, separacji ścierniwa i kolorowy wyświetlacz dotykowy z menu w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień.

Jeśli są Państwo zainteresowani oczyszczarkami stołowymi, zapraszamy do kontaktu z doradcami technicznymi firmy Alumetal-Technik telefonicznie, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej.

śrutownica stołowa śrutownica wirnikowa ze stołem śrutownica wirnikowa stołowa

UseChat