Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Śrutownice wirnikowe stołowo-zawiesiowe TZZS z ruchomym blokiem turbin

Śrutownice wirnikowe stołowo-zawiesiowe TZZS z ruchomym blokiem turbin

Cechy produktu

  • Ruchomy blok turbin o kącie wychylenia do 35°;
  • Torowisko w kształcie litery „Y” z dwoma obrotowymi hakami;
  • Stół obrotowy;
  • Falowniki w turbinach w standardzie;
  • Zintegrowany panel dotykowy i komputer w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Brak potrzeby tworzenia wykopu fundamentowego;
  • Systemy separacji ścierniwa i filtracji w standardzie;
  • Zdalna diagnostyka;
  • Serwis w Polsce z reakcją do 48 h.

Parametry śrutownicy zawiesiowo-stołowej TZZS

 

TZZS 2
5,5/12-17
TZZS 3
5,5/12-23
TZZS 3
7,5/16-23
TZZS 4
7,5/16-31
Maksymalnie
Max. średnica
obrotu zawieszki (mm)
1200 1600 3300
Max. wysokośc zawieszki (mm) 1700 2300 3100 4500
Nośność haka (kg) 500/1000 1000/2000 2000
Nośność stołu (kg) 500/1000 1000
Ilość kół rzutowych 2/3 3 3/4 4 6
Moc turbiny (kW) 5,5/7,5/11 11
Ilość obrotów
koła rzutowego (obr./min)
2900 2900

 

TZZS – uniwersalne oczyszczarki dla przemysłu

Pragniemy rozwijać metodę śrutowania i wprowadzać do niej innowacyjne rozwiązania, materiały i maszyny. Kluczowa w tym procesie jest współpraca z czeskim producentem maszyn wirnikowych, firmą Kovo Staněk, s.r.o., której efektem jest wprowadzenie do oferty Alumetal‑Technik śrutowni zawiesiowo-stołowej TZZS z ruchomym blokiem turbin.

Śrutownica TZZS z ruchomym blokiem turbin to hybrydowe urządzenie łączące w sobie zalety śrutowni zawieszkowej TZNZ z ruchomym blokiem turbin i stołowej TZS. Ze względu na swoją uniwersalność, polecana jest przede wszystkim firmom o zróżnicowanym profilu produkcji.

 

Budowa śrutownicy stołowo-zawiesiowej TZZS

Urządzenie TZZS swoją budową przypomina śrutownicę zawieszkową TZNZ z ruchomym blokiem turbin – składa się z wykonanej z odpornej na ścieranie komory śrutowniczej, torowiska w kształcie litery „Y” z dwoma hakami oraz ruchomego bloku turbin z którego zalety opisaliśmy szerzej na stronie śrutownicy TZNZ.

Największą różnicą między tymi urządzeniami jest dodatkowy stół obrotowy, w który wyposażona jest maszyna śrutownicza TZZS. Pozwala on na oczyszczanie detali, których z różnych przyczyn nie da się podwiesić na haku.

 

Zalety śrutowni zawieszkowej TZZS

Podobnie jak inne urządzenia marki Kovo Staněk, śrutownie stołowo-hakowe wyposażone są w turbiny o zwiększonej żywotności, których budowa chroniona jest patentem. Ich innowacyjność polega na autorskim projekcie kołnierza wału silnika elektrycznego, który wyposażony jest w specjalny pierścień uszczelniający i dwa łożyska. To wydłuża czas życia i zmniejsza koszty konserwacji koła rzutowego.

Śrutownice stołowo-zawieszkowe wyposażone są w standardzie w falowniki, dzięki którym możliwa jest płynna regulacja mocy turbiny. Urządzeniem steruje się za pośrednictwem dotykowego ekranu z polskim interfejsem. Sterownik PLC może zostać podłączony do Internetu, dzięki czemu możliwe jest zdalne diagnozowanie i naprawianie usterek bez angażowania serwisu.

Wydajny system filtracji z filtrem o żywotność do 18 000 mtg i wbudowany separator materiału ściernego gwarantują czystość w miejscu pracy urządzenia, co – przy prawidłowej eksploatacji – sprzyja niskiej awaryjności. W razie jakichkolwiek problemów ze śrutownicą zawiesiowo-stołową TZZS łódzki serwis gwarantuje reakcję w ciągu 48 godzin.

Jeśli są Państwo zainteresowani śrutownią hakową TZZS z ruchomym blokiem turbin i obrotowym stołem, zapraszamy do kontaktu z doradcami technicznymi Alumetal‑Technik, którzy pomogą dobrać dopasowane do procesu urządzenie (wystarczy kliknąć tutaj i wypełnić formularz kontaktowy).

tzzs

 

UseChat