Śrutownice wirnikowe przelotowe TZNP

Śrutownice wirnikowe przelotowe TZNP

Cechy i wyposażenie

  • Podajnik taśmowy, rolkowy lub siatkowy;
  • Falowniki w turbinach w standardzie;
  • Zintegrowany panel dotykowy i komputer PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Brak potrzeby tworzenia wykopu fundamentowego;
  • Systemy separacji ścierniwa i filtracji w standardzie;
  • Zdalna diagnostyka;
  • Serwis w Polsce z reakcją do 48 h.

 

Parametry śrutownic przelotowych TZNP

 

TZNP 4
7,5/1×0,6
TZNP 4
7,5/1,5×0,6
TZNP 6
11/2×0,6
Maksymalnie
Max. szerokość
elementu (mm)
1000 1500 2000 2500
Max. wysokość elementu (mm) 600 600
Max. obciążenie rolotoku (kg/m) 450 750 1920 1920
Ilość kół rzutowych 4 4/6 6 8
Moc turbiny (kW) 7,5/11 11
Ilość obrotów
koła rzutowego (obr./min)
2900 2900

 

Wydajne i precyzyjne śrutownice przelotowe

Rozwój procesu śrutowania jest naszą pasją, dlatego współpracujemy z producentem, który nieustannie wprowadza innowacje do produkowanych przez siebie maszyn – czeską firmą Kovo Staněk, s.r.o. Największymi maszynami w naszej ofercie są śrutownie wirnikowe przelotowe TZNP.

Śrutownica tunelowa TZNP to uniwersalna maszyna, używana do oczyszczania zarówno rur, belek stalowych i blach, jak i mniejszych elementów w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Wykorzystywanie śrutownic przelotowych TZNP w procesie śrutowania różnorodnych detali jest możliwe dzięki dużej elastyczności na etapie ich produkcji. Wszystkie urządzenia śrutownicze Kovo Staněk projektowane i produkowane są z udziałem Klienta, co sprawia, że dopasowane są ściśle do jego wymagań.

 

Budowa śrutownicy przelotowej TZNP

Sercem oczyszczarki tunelowej TZNP jest komora śrutownicza wykonana z odpornego na ścieranie stopu, która dodatkowo wyłożona jest manganem. Do jej wnętrza elementy dostają się na podajniku taśmowym, rolkowym lub siatkowym, gdzie następnie oczyszczane są strumieniami ścierniwa wyrzucanymi przez wydajne koła rzutowe.

Zastosowane w śrutownicach przelotowych turbiny posiadają unikalną, chronioną patentem konstrukcję. Zastąpienie czołowego kołnierza silnika koła rzutowego nowym o własnej konstrukcji – w których wał ułożyskowany jest podwójnie i zabezpieczony pierścieniem uszczelniającym – pozwoliło na zwiększenie żywotności i zmniejszenie kosztów konwersacji tych silnie obciążonych części.

Okna komory śrutownicy przelotowej są z obu stron zabezpieczone przed wydostawaniem się śrutu – standardowo są to zasłony gumowe, ale na życzenie klienta urządzenie może zostać wyposażone również w odmuchy i szczoty zgarniające ścierniwo z detali.

 

TZNP – nowoczesna oczyszczarka tunelowa

Oczyszczarki przelotowe TZNP to szereg nowoczesnych rozwiązań. Turbiny w standardzie wyposażone są w falowniki, które pozwalają na płynną regulację ich mocy. Sterowanie parametrami pracy śrutowni tunelowej odbywa się za pomocą kolorowego wyświetlacza dotykowego. Urządzenie można podłączyć do Internetu, dzięki czemu możliwa jest zdalna diagnostyka.

Jeśli są Państwo zainteresowani śrutownicami przelotowymi, zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy pomogą dobrać odpowiednie dla procesu rozwiązanie.

 

Śrutownica przelotowaŚrutownica przelotowa

UseChat