Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

PL Kariera PL Kariera

Dołącz do nas

Zostań częścią naszego zespołu

Już na rekrutacji czułam się wyróżniona - rozmawiałam z dyrektorem, który stworzył swobodną atmosferę i chętnie odpowiadał na wszystkie moje pytania.

Alumetal-Technik dało mi mnóstwo wiedzy na temat obróbki powierzchni. Teraz zwracam uwagę na każdy szczegół, który wcześniej uznawałem za nieistotny. Dzięki temu wiem, że jestem profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Atmosfera w pracy jest dla mnie najważniejsza. Tutaj poznałem świetnych ludzi, z którymi chce się nie tylko pracować, ale też pójść po pracy na pizzę!

W Alumetal-Technik dostałam szansę stałego rozwoju. Systematyczne szkolenia to nie tylko wiedza o produkcie - to rozmowy z przedstawicielami polskich i zagranicznych firm z różnych ciekawych branż.

UseChat