PL
EN

Piaskowanie metali

Usługi świadczymy z wykorzystaniem różnego rodzaju piaskarek:
Komory piaskarskiej – 5000 x 2300 x 2300 mm
Kabiny piaskarskiej – 1000 x 1400 x 1000 mm
Kabiny piaskarskiej – 700 x 900 x 700 mm
Ścierniwa do piaskowania: Elektrokorund, granulat szklany, kulki szklane

Dowiedz się więcej

0

Nieustanne ulepszanie procesu obróbki strumieniowo-ściernej i maksymalizacja satysfakcji Klientów są naszym priorytetem, dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty usługę piaskowania powierzchni z wykorzystaniem ekologicznych ścierniw mineralnych wielokrotnego użytku, takich jak granulat szklany i elektrokorund. Proces piaskowania polega na natryskiwaniu na powierzchnię detalu ścierniwa, które oczyszcza ją z zabrudzeń, rdzy, rys i utlenionych warstw. Na czym dokładnie polega piaskowanie dowiesz się z naszego artykułu. (kliknij tutaj).

Ścierniwo - elektrokorund brązowy

Nasza oferta - usługi piaskowania

Wszystkie elementy piaskujemy w zależności od rozmiaru w komorze piaskarskiej o rozmiarach 5000 x 2300 x 2300 mm lub pneumatycznej kabinie piaskarskiej z zamkniętym obiegiem ścierniwa. W procesie wykorzystujemy jedynie bezpieczne dla operatorów ścierniwa do piaskowania, takie jak granulat szklany, kulki szklane i elektrokorund. Piaskowanie metalu pozwala uzyskać odpowiednią chropowatość powierzchni, dlatego często jest porównywane do szlifowania. Po takiej obróbce można przeprowadzić malowanie natryskowe lub proszkowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, do procedur składających się na piaskowanie metalu wybieramy odpowiednie techniki w zależności od efektu jaki ma być uzyskany.

Detal po piaskwoaniu - głowica silnika


Jak piaskujemy metale?

Powierzchnię oczyszczamy do najwyższej klasy czystości, w przypadku stali do poziomu Sa 3 (zgodnie z normą PN‑EN ISO 8501‑1:2007), a jej chropowatość dopasowujemy do życzenia klienta lub optymalnie do dalszej obróbki, dzięki czemu piaskowanie aluminium i stali odbywa się według określonych wytycznych.

Dzięki wykorzystaniu mineralnych ścierniw do piaskowania, w procesie oczyszczać możemy stal kwasoodporną i metale nieżelazne bez ryzyka zanieczyszczenia ich podatnymi na korozję pyłami.

Oferujemy także piaskowanie aluminium przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który nie uszkadza delikatnej nawierzchni oraz pozwala zachować określone właściwości elementów metalowych. Dzięki temu z naszych usług chętnie korzystają nie tylko klienci biznesowi, ale także indywidualni, którzy zlecają nam m.in. piaskowanie felg w celu ich oczyszczenia i renowacji.

Cena piaskowania ustalana jest indywidualnie w zależności od wykorzystanego ścierniwa, rozmiarów detalu i poziomu jego zanieczyszczenia. Aby dowiedzieć się szczegółów, kliknij tutaj i umów się na bezpłatną rozmowę z naszym Doradcą.

Piaskowanie metali

Piaskowanie metali

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy