Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Alumetal-Technik na Kongresie Metalurgii w Zawierciu

Jesień w branży metalurgicznej to czas targów i konferencji. Miło nam poinformować, że w tym roku należymy do grona wystawców na Kongresie Metalurgii w Zawierciu, który odbędzie się w dniach 29-30.09.2022r.

Kongres skierowany jest do osób pracujących w zakładach produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu. W planie znajdują się prelekcje, sesje networkingowe oraz warsztaty, których zakres tematyczny będzie dotyczył:

– maszyn i urządzeń stosowanych w odlewnictwie, hutnictwie i walcowniach;

– nowoczesnych technologii metalurgicznych przyjaznych dla środowiska;

– sterowania i techniki regulacji;

– automatyzacji procesów informatycznych;

– wspomagania procesów produkcyjnych;

– inżynierii materiałowej;

– recyklingu w odlewnictwie i metalurgii;

– technik pomiarowych i badania materiałów;

– zapewnienia jakości procesów produkcyjnych;

– bezpieczeństwa pracy i nowoczesnej logistyki.

Odwiedzając nasze stanowisko dowiesz się, jak wykorzystywać innowacyjne rozwiązania w obróbce strumieniowo-ściernej i wprowadzić oszczędności do procesu śrutowania. Będziesz miał okazję porozmawiać na temat wysokowydajnych ścierniw, śrutownic wirnikowych oraz innych aspektów związanych z obróbką powierzchni. Przedstawiciele Alumetal-Technik będą czekali na swoim stanowisku zarówno w czwartek, jak i piątek.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w Kongresie znajdziesz tutaj:

https://kongresywagtech.pl/108-metalurgia-w-zawierciu

UseChat