PL
EN

Malowanie proszkowe

Rozmiar pieca: 3500 x 1500 x 2000 mm;
Przygotowanie powierzchni: szkiełkowanie, śrutowanie;
Używamy kolorów z palety RAL 
Używamy aplikatorów GEMA 

Dowiedz się więcej

Malowanie proszkowe

Rozmiar pieca: 3500 x 1500 x 2000 mm;
Przygotowanie powierzchni: szkiełkowanie, śrutowanie;
Używamy kolorów z palety RAL 
Używamy aplikatorów GEMA 

Dowiedz się więcej

0

W celu podnoszenia jakości naszych usług i maksymalizacji Państwa zadowolenia, postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi obróbki strumieniowo-ściernej o malowanie proszkowe. Realizujemy usługi dla Klientów indywidualnych oraz seryjne zlecenia dla zakładów produkcyjnych.

malowanie proszkowe

Czym jest malowanie proszkowe?

Lakierowanie proszkowe odbywa się w 4 krokach (kliknij i sprawdź, w jakich). Proces ten zaczyna się od oczyszczenia powierzchni, następnie element pokrywany jest sypką farbą. Pomalowany przedmiot poddawany jest polimeryzacji i utwardzaniu w piecu o rozmiarach 3500 x 1500 x 2200 mm w temperaturze - ok. 140 200°C. Na koniec następuje kontrola jakości przedmiotu. Powierzchnia po malowaniu proszkowym jest nie tylko estetyczna, ale też bardzo trwała. Jednocześnie przedmioty zyskują odporność na warunki atmosferyczne, korozję, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Do zalet malowania proszkowego należy wysoki poziom estetyki, obejmujący także zakrycie niedoskonałości powierzchni, zabezpieczenie materiału przed niszczeniem czy brak negatywnego oddziaływania na środowisko. Malowanie proszkowe jest więc niezwykle skuteczną, ekonomiczną i ekologiczną metodą zabezpieczania i renowacji przedmiotów wykonanych z aluminium, stali, żeliwa, mosiądzu i innych materiałów.

Malowanie proszkowe - nasza oferta


Nasza lakiernia proszkowa oferuje profesjonalne malowanie proszkowe różnego typu elementów, między innymi: 
- bramy
- ogrodzenia
- grzejniki
- elementy maszyn
- meble metalowe,
- elementy stalowe i aluminiowe
- felgi

Oprócz malowania mogą również Państwo wykonać profesjonalne usługi szkiełkowania, mikroszkiełkowania, piaskowania oraz śrutowania, co pozwala na kompleksową obróbkę metali. Jako pasjonaci i eksperci w zakresie obróbki metali dbamy o maksymalną precyzję wykonania wszystkich prac. 

elementy pomalowane farbą proszkową

Nasza malarnia proszkowa jest wyposażona w nowoczesne urządzenia - w tym dwa aplikatory marki GEMA - dzięki czemu możemy nakładać farbę nawet na trudnych do pokrycia elementach. Lakiernia proszkowa Alumetal Technik stosuje najwyższej jakości preparaty, które wyróżniają się wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem dla obrabianych elementów. Elementy malowane proszkowo poddajemy wcześniejszej obróbce. Ma to za zadanie przygotowanie elementów do nałożenia farby, dzięki czemu cały proces jest bardziej skuteczny i precyzyjny. Wykonanie wszystkich prac regeneracyjnych przez jednego wykonawcę oznacza gwarancję, że pomiędzy oczyszczeniem a lakierowaniem, powierzchnia elementu nie zdąży zardzewieć lub się utlenić, co jest istotne dla trwałości powłoki malarskiej. Wszystkie pomalowane elementy dokładnie zabezpieczamy, aby nie uległy uszkodzeniu i zabrudzeniu w transporcie.

nasz Doradca opowie o szczegółach oferty.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy