PL
EN

Malowanie proszkowe

Chcesz zakryć niedoskonałości, jednocześnie osiągając wysoki poziom estetyki? Wybierz malowanie proszkowe - jedną z najskuteczniejszych metod zabezpieczania i renowacji powierzchni. 

Dowiedz się więcej

Malowanie proszkowe

Chcesz zakryć niedoskonałości, jednocześnie osiągając wysoki poziom estetyki? Wybierz malowanie proszkowe - jedną z najskuteczniejszych metod zabezpieczania i renowacji powierzchni. 

Dowiedz się więcej

0

Malowanie proszkowe jest ekonomiczną i ekologiczną metodą zabezpieczania i renowacji powierzchni. Farbą proszkową można pokryć przedmioty wykonane z aluminium, stali, żeliwa, mosiądzu i innych materiałów. Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę - zaczynając od oczyszczenia detali, a kończąc na ich pomalowaniu.

Do zalet malowania proszkowego należą przede wszystkim:

Wysoki poziom estetyki, obejmujący także zakrycie niedoskonałości powierzchni;

Zabezpieczenie materiału przed niszczeniem;

Brak negatywnego oddziaływania na środowisko.


malowanie proszkowe


Czym jest malowanie proszkowe?

Proces malowania proszkowego zaczyna się od oczyszczenia powierzchni, następnie element pokrywany jest sypką farbą. Pomalowany przedmiot poddawany jest polimeryzacji i utwardzaniu w piecu w temperaturze - ok. 140 - 200°C. Na koniec następuje kontrola jakości przedmiotu. Powierzchnia po malowaniu proszkowym jest nie tylko estetyczna, ale też bardzo trwała. Jednocześnie przedmioty zyskują odporność na warunki atmosferyczne, korozję, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Jeśli chcesz sprawdzić, jak dokładnie przebiega malowanie proszkowe krok po kroku, kliknij tutaj.

Malowanie proszkowe w naszej lakierni


Nasza lakiernia proszkowa wyposażona jest w nowoczesne urządzenia - w tym dwa aplikatory marki GEMA. Dzięki nim możemy nakładać farbę nawet na trudnych do pokrycia elementach. Używamy farb z palety RAL. Klienci mają do wyboru malowanie proszkowe z podkładem lub bez.  Wymiary pieca, jakim dysponujemy to 3500 x 1500 x 2000 mm. Nasza lakiernia w Centrum Usługowym w Łodzi posiada dwie linie do malowania proszkowego, dzięki czemu usługi wykonujemy szybko, a terminy realizacji dopasowujemy do potrzeb Klientów.

Oferujemy profesjonalne malowanie proszkowe różnego typu elementów, między innymi: 
- bram
- ogrodzeń
- grzejników
- elementów maszyn i samochodów
- mebli metalowych
- elementów stalowych i aluminiowych


Oprócz malowania proszkowego aluminium, stali i przedmiotów z innych materiałów, mogą również Państwo skorzystać z usług szkiełkowania, piaskowania oraz śrutowania (kliknij tutaj, aby zapoznać się z ofertą).


elementy pomalowane farbą proszkową

Elementy malowane proszkowo poddajemy wcześniejszej obróbce. Przygotowanie elementów do nałożenia farby sprawia, że cały proces jest bardziej skuteczny i precyzyjny. Wykonanie wszystkich prac regeneracyjnych przez jednego wykonawcę oznacza gwarancję wysokiej jakości. Pomiędzy oczyszczeniem a lakierowaniem nie będzie długich przerw. Powierzchnia elementu nie zdąży zardzewieć lub się utlenić, co jest istotne dla trwałości powłoki malarskiej. Wszystkie pomalowane elementy dokładnie zabezpieczamy, aby nie uległy uszkodzeniu i zabrudzeniu w transporcie.


Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy