Serwis śrutownic

Serwis śrutownic wirnikowych i pneumatycznych wykonywany przez naszych techników obejmuje ogólny przegląd, regulację systemów filtracji i separacji, kątów turbin i przepustnic, a także analizę śrutu.

Serwis śrutownic

Najczęściej spotykanym problemem w firmach zajmujących się śrutowaniem jest nieprawidłowa praca maszyn. Dzieje się tak za sprawą źle ustawionego separatora, kątów turbin, przepustnic lub systemów filtracyjnych. Ich błędne działanie sprawia, że dobry śrut zabierany jest do odpadów lub pyłu z filtrowentylatora. To generuje dużą stratę ścierniwa, co jest równoznaczne z wyrzucaniem pieniędzy do kosza. Dodatkowo jedna mała usterka może doprowadzić do poważnego uszkodzenia oczyszczarki, która prowadzi do wymiany niektórych części na nowe i zwiększenia wydatków.

Aby zapobiec generowaniu niepotrzebnych kosztów trzeba zadbać o dobrze działającą śrutownicę. W tym przypadku kontrolę, regulację części i naprawę uszkodzeń warto oddać w ręce wykwalifikowanych specjalistów.

Jak wygląda analiza pracy śrutownic wirnikowych i pneumatycznych?

Nasi technicy podczas wizyty technicznej analizują proces śrutowania, wprowadzają niezbędne korekty i ustawienia. Szczegółowe działania:

  • Ogólny przegląd maszyn;
  • Regulacja systemów separacji i filtracji;
  • Regulacja przepustnic i kątów turbin;
  • Analiza miksu operacyjnego (śrutu pracującego w maszynie).

Wysoka jakość serwisu, którą gwarantujemy usprawni proces śrutowania i pozwoli wprowadzić oszczędności w zakresie wymiany części w śrutownicy oraz zakupów ścierniwa. Cena serwisu ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości godzin pracy naszych techników.

Aby poznać szczegóły oferty i umówić się na wizytę, prosimy o kontakt z naszym Doradcą.

Nr. telefonu: +48 42 650 47 87

Adres e-mail: info@alumetal-technik.com

UseChat