Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

System APCon

W dzisiejszym środowisku produkcyjnym, dostosowywanie procesów do zmieniających się wymagań rynku jest kluczowe. System APCon, oferowany przez Würth Solutions, stanowi innowacyjne rozwiązanie cyfrowe, które umożliwia monitorowanie i optymalizację procesu śrutowania w czasie rzeczywistym. Dzięki APCon możesz osiągnąć jeszcze wyższy poziom efektywności, jakości i oszczędności.

System APCon

Co to jest system APCon?

System APCon to zaawansowane cyfrowe rozwiązanie dedykowane monitorowaniu i kontroli procesu śrutowania. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie precyzyjnego zrozumienia procesu opartego na realnych danych. To stanowi fundament dla wyższej efektywności produkcyjnej.

Jak działa system APCon?

System APCon umożliwia obserwację procesu śrutowania w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki inteligentnym algorytmom dostosowuje parametry pracy maszyny. Dzięki automatycznemu zbieraniu danych i analizie w czasie rzeczywistym, użytkownicy mogą szybko reagować na wszelkie nieprawidłowości oraz optymalizować działanie linii produkcyjnej.

Jakie problemy rozwiązuje system APCon?

System APCon rozwiązuje szereg kluczowych problemów związanych z procesem śrutowania. Dzięki precyzyjnemu monitorowaniu i kontrolowaniu parametrów pracy maszyny do śrutowania, APCon znacznie zmniejsza ryzyko reklamacji poprzez zapewnienie stałej jakości obróbki powierzchni. Ponadto, system umożliwia optymalizację zużycia energii elektrycznej oraz ścierniwa, co prowadzi do obniżenia kosztów produkcji. Dzięki APCon firmy mogą uniknąć nieplanowanych przestojów w procesie, zapewniając ciągłość produkcji przy jednoczesnym oszczędzaniu zasobów i zwiększaniu wydajności.

Zalety korzystania z systemu APCon

Największymi zaletami korzystania z systemu APCon w przedsiębiorstwach są:

  • Stała jakość podczas śrutowania — APCon zapewnia powtarzalne wyniki śrutowania poprzez precyzyjne monitorowanie parametrów procesu.
  • Monitorowanie ścierniwa i separacji powietrznej — dzięki specjalnym czujnikom, APCon ułatwia monitorowanie zużycia ścierniwa oraz kontrolę separacji powietrznej. To przekłada się na mniejsze zużycie materiału ściernego i większą stabilność procesu.
  • Zarządzanie procesem śrutowania online — dostęp do danych odbywa się przez Internet, co umożliwia monitorowanie, kontrolę i regulację parametrów pracy z dowolnego miejsca i urządzenia.
  • Skarbnica danych — APCon regularnie dostarcza raporty i prognozy oparte na danych pobranych z czujników, co umożliwia szybkie reagowanie na wszelkie nieprawidłowości.

apcon

APCon — dla kogo?

System APCon dedykowany jest firmom z różnych branż korzystających z procesu śrutowania. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przedsiębiorstwach, które poszukują rozwiązania umożliwiającego znaczne oszczędności przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości produkcji.

Dyrektorom, prezesom, kierownikom produkcji i technologom, system APCon może pomóc w:

  • Ocenie kosztów oraz kontroli procesu śrutowania;
  • Stworzeniu warunków dla przewidywalnej, bezpiecznej konserwacji
  • Wykrywaniu wahań w procesie dzięki pobieraniu próbek, badaniom i analizie sitowej;
  • Szerokim dostępie do rynku przy zakupie nowej linii śrutowania lub modernizacji już istniejącej;
  • Podniesieniu efektywności procesu poprzez praktyczne rekomendacje oraz udział w szkoleniach dla operatorów systemu, kontroli jakości, konserwacji i zarządzania.

Ile kosztuje wdrożenie systemu APCon?

Finalny koszt systemu APCon uzależniony jest od wielkości maszyny, liczby turbin i ilości sensorów, które zostaną zainstalowane w śrutownicy. Przesyłając do nas podstawowe dane dotyczące Twojej oczyszczarki będziemy mogli przygotować wstępną wycenę implementacji systemu wraz z montażem, uruchomieniem i szkoleniem obsługi.

 

Skorzystaj z APCon i podnieś swoją produkcję na wyższy poziom!

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu APCon w swojej firmie lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów odpowie na Twoje pytania i przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza.

UseChat