Utylizacja odpadów

Od pewnego czasu na rynku obróbki strumieniowo-ściernej i lakierowania proszkowego istnieje narastający problem związany z przekazywaniem odpadów. Widzimy, że większość przedsiębiorstw ma trudności ze znalezieniem firmy, która by je przetworzyła. To generuje niepotrzebne koszty magazynowania, a także zanieczyszczanie środowiska. W związku z tym stworzyliśmy usługę, polegającą na odbiorze odpadów od Klienta i ich utylizacji.

 

Utylizacja odpadów

Jak działa usługa odbioru odpadów?

utylizacja odpadów metale, farba proszkowa i inne niebezpieczne

Dlaczego warto?

Firmy często magazynują odpady w swoim zakładzie lub pod gołym niebem. Nie wiedzą co z nimi zrobić, przez co blokują miejsce w magazynie lub przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska. Warto więc przekazać odpady firmie, która je zutylizuje zgodnie z prawem i regulacjami ekologicznymi. Tym bardziej, że w każdej branży przekazanie odpadów jest obowiązkowe.

Obszary działania

Jeśli w Twoim procesie powstają odpady, z którymi się borykasz, napisz do nas (kliknij tutaj, aby przejść do kontaktu). Zgodnie z procesem zamieszczonym powyżej opisz szczegóły dotyczące odpadów, a my spróbujemy Ci pomóc z ich utylizacją.

Utylizacja odpadów – dla kogo?

Nasza usługa skierowana jest do firm, które zajmują się różnego rodzaju obróbką powierzchni: śrutowaniem, malowaniem proszkowym, piaskowaniem i szkiełkowaniem. Jeżeli w swoim procesie nie korzystasz ze śrutowania, odbierzemy tylko pozostałości po farbach proszkowych.

Ile to kosztuje?

Nasza usługa skalkulowana jest tak, abyśmy mogli odebrać odpady ze wszystkich miejsc w Polsce. Cena ustalana jest na podstawie ilości odpadów (w kg) i transportu (czyli ilości kilometrów do miejsca docelowego).

Bezpieczeństwo usługi

Odpady odbiera certyfikowana firma przy pomocy specjalistycznego transportu, spełniającego wymogi dotyczące przewozu danego rodzaju materiałów. Podczas odbioru wydawana jest karta przekazania odpadu, dzięki czemu przy każdej kontroli klient może czuć się bezpiecznie.

Kiedy odbieramy odpady?

Zgodnie z naszym procesem po zebraniu informacji kontaktujemy się z Klientem. Termin odbioru odpadów ustalamy z nim indywidualnie, mając na uwadze odbiór odpadów z firm znajdujących się w pobliżu zakładu Klienta.

Chcę poznać wycenę!

UseChat