Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Obróbka powierzchni w Polsce – grupa na Facebooku

W Polsce brakowało miejsca skupiającego jednocześnie ludzi i wiedzę dotyczącą obróbki – dlatego od niedawna budujemy grupę na Facebooku „Obróbka powierzchni w Polsce”.

Z myślą o naszych Klientach oraz przedstawicielach i pasjonatach branż związanych z obróbką powierzchni przygotowaliśmy coś specjalnego:

• Miejsce, gdzie każdy może zasięgnąć wiedzy i porad od profesjonalistów.

• Miejsce, w którym można zamieszczać ogłoszenia sprzedażowe oraz udostępniać oferty pracy.

• Miejsce stworzone do budowania relacji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i nawiązywania kontaktów biznesowych.

• Miejsce, którego brakowało reprezentantom branży obróbki powierzchni.

 

Obróbka powierzchni to specjalność, która dynamicznie się rozwija i nieustannie potrzebuje wdrażania innowacji i pogłębiania wiedzy. Tworzenie społeczności, której zależy na rozwoju branży jest jednym z naszych celów w 2021 roku. Mamy nadzieję, że grupa na Facebooku będzie wartościowa i przydatna dla jej członków.

 

Do grupy można dołączyć klikając tutaj!

Obróbka powierzchni w Polsce

UseChat