Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Zewnętrzne usługi śrutowania i malowania proszkowego

W dobie rosnącego zapotrzebowania na specjalizację w różnych branżach zauważyliśmy, że coraz więcej korzyści przynosi firmom zlecanie usług technologicznych na zewnątrz, niż inwestowanie w rozbudowane, kosztowne linie i procesy technologiczne. Branża obróbki strumieniowo-ściernej, w której działamy od wielu lat jest tego doskonałym przykładem. Dla firm, które specjalizują się w swoich dziedzinach, a u których istnieje zapotrzebowanie na usługi zewnętrzne, outsourcing takich zamówień jest korzystniejszy nie tylko finansowo, ale także organizacyjnie.

 

Nagromadzenie czynników, które wpływają na dostarczenie wysokiej jakości usług w branży obróbki strumieniowo-ściernej doprowadza do wniosków, że inwestycja w zaawansowane maszyny i ich serwis, zwiększanie wiedzy pracowników czy zakup różnej gamy ścierniw i dysponowanie miejscem do ich składowania staje się mniej opłacalne, niż zlecenie tychże usług na zewnątrz. Na końcu dochodzi jeszcze czynnik, którym jest odpowiedzialność za terminową realizację pracy, bezpieczeństwo pracowników, brak przestojów i dostosowanie końcowych produktów do wymagań rynku.

 

Firma Alumetal-Technik jest dostawcą maszyn śrutujących, ścierniw i kompleksowych rozwiązań. Jesteśmy w stanie sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku – zaczynając od obróbki strumieniowo-ściernej, po ulepszanie procesów technologicznych, badania materiałowe, a kończąc na usługach malowania proszkowego. Doświadczenie, które przez lata zdobywaliśmy realizując projekty dla szerokiej gamy branż, między innymi: samochodowej, rolniczej, konstrukcji przemysłowych, przemysłu meblarskiego i budownictwa oraz przystępna lokalizacja w centrum kraju pozwala nam na wysoką konkurencyjność na rynku polskim.

korzyści z outsourcingu

 

Duża ilość zrealizowanych zleceń pozwoliła nam na wypracowanie dobrze działających procesów, na których opieramy się przystępując do realizacji nowych usług, dostosowując je do wymagań Klienta. Z każdym indywidualnie uzgadniamy ważne dla niego cechy produktu, w tym klasę czystości powierzchni, którą określamy przy użyciu naszego najnowszego rozwiązania – elektronicznego miernika SurfaScan. Idąc dalej, przeprowadzamy testy materiałowe by dostosować parametry śrutowania i dobrać odpowiedni materiał ścierny: metaliczny lub mineralny. Po takich działaniach przystępujemy do wykonania próbnej partii, a następnie do pełnej realizacji zlecenia. Dzięki możliwości prowadzenia produkcji w systemie dwuzmianowym jesteśmy w stanie reagować na zwiększone zapotrzebowania dużych firm oraz klientów indywidualnych, co ma ogromy wpływ w przypadku projektów seryjnych oraz tych pojawiających się ad hoc.

 

Każdy Klient powierzając swoje usługi firmie Alumetal-Technik z Łodzi może liczyć na wsparcie technologiczne i propozycje rozwiązań z użyciem wiedzy, którą zdobywamy na podstawie współpracy z trzema podmiotami:

 

śrutowanie Łódź

 

Współpraca z nami to korzyści wielopoziomowe. Brak konieczności inwestycji w szeroko pojętą infrastrukturę techniczną i know-how przekłada się na oszczędność budżetu i możliwości skupienia się na takich obszarach działalności, która jest dla przedsiębiorstw szczególnie istotna. Jako firma patrząca w przyszłość, staramy się dbać nie tylko o dobro naszych Klientów, ale także dobro pracowników i naszej planety. Dlatego w Alumetal-Technik wybieramy rozwiązania, w tym media ścierne, które biorą pod uwagę względy ekologiczne i środowiskowe.

Chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat współpracy? Zadzwoń pod nr +48 42 650 47 87 lub wypełnij formularz kontaktowy klikając tutaj.

 

UseChat