Nowa komora do śrutowania pneumatycznego w Centrum Usługowym w Łodzi

Jakiś czas temu obraliśmy sobie cel – być specjalistą w dziedzinie obróbki strumieniowo-ściernej w naszym regionie i oferować Klientom kompleksową obsługę. Chcemy oczyszczać elementy zarówno małe, jak i duże oraz w późniejszym etapie obróbki pomalować je proszkowo. Z racji tego, że jesteśmy dystrybutorem materiałów ściernych, mamy dostęp do najlepszej jakości śrutu kulistego VERA® i łamanego Diamant oraz innych ścierniw mineralnych. Aby rozszerzyć działalność naszego Centrum Usługowego w Łodzi postanowiliśmy wzbogacić nasz park maszynowy o nową ręczną komorę śrutowniczą. Miło nam poinformować, że właśnie ukończyliśmy jej montaż!

Nowa kabina do śrutowania

Komora do śrutowania marki Bemakor przeznaczona jest do oczyszczania dużych elementów. Dzięki rozwiązaniom takim jakim mechaniczny układ recyrkulacji ścierniwa czy podłodze zgarniającej, nasi operatorzy będą śrutować szybciej. Szybsza obróbka jest natomiast gwarancją dogodnych terminów realizacji. Rozmiar kabiny i odpowiednie oświetlenie pozwolą nam realizować usługi jeszcze bardziej precyzyjnie – na najwyższym poziomie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty śrutowania, piaskowania, szkiełkowania i malowania proszkowego Klientów B2B oraz indywidualnych. Od teraz zapewniamy kompleksowe oczyszczanie zarówno małych, jak i dużych detali (takich jak rury czy konstrukcje stalowe) o maksymalnych wymiarach 7000 x 3000 x 2500 mm (d x sz x w). Naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, którą uzyskujemy dzięki profesjonalnym urządzeniom i najlepszym ścierniwom, przede wszystkim VERA® i Diamant. Oczyszczone detale można pomalować proszkowo – zapewniamy dwie linie do lakierowania proszkowego oraz polimeryzację w piecu o wymiarach 3500 x 1500 x 2000 mm. W przyszłości planujemy zmienić piec na większy, aby dostosować go do wymiarów nowej komory do śrutowania.

Kliknij poniżej w celu bezpłatnej wyceny usług:

Mail: usługi@alumetal-technik.com

Formularz kontaktowy: kliknij tutaj

UseChat