Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Serwis śrutownic – nowa usługa w Alumetal-Technik

Wiele firm ma problem z nieprawidłową pracą maszyn do śrutowania. Ich błędne ustawienie sprawia, że śrut dobrej jakości zabierany jest do pyłu z filtrowentylatora lub odpadów. Wiąże się to z dużymi stratami ścierniwa i częstszymi zakupami – czyli niepotrzebnie generowanymi kosztami. Ponadto mała usterka lub nieprawidłowe wprowadzenie ustawień do śrutownicy może prowadzić do poważniejszych uszkodzeń. W związku z tym miło nam poinformować o wdrożeniu nowej usługi do naszej oferty!

Na czym polega serwis śrutownic?

Serwis śrutownic wirnikowych i pneumatycznych polega na wprowadzeniu niezbędnych korekt i ustawień, które usprawnią działanie maszyny. Podczas wizyty nasi doświadczeni technicy analizują proces śrutowania na wielu płaszczyznach. Do działań podczas serwisu można zaliczyć:

  • Ogólny przegląd śrutownicy;
  • Regulację systemu separacji;
  • Regulację systemu filtracji;
  • Regulację przepustnic i kątów turbin;
  • Analizę miksu operacyjnego.

Taki serwis śrutownic nie tylko gwarantuje usprawnienie procesu oczyszczania, ale też pozwoli wprowadzić oszczędności – w zakresie wymiany części w maszynie oraz zakupach materiału ściernego.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie i zależy głównie od ilości godzin pracy naszych techników. Aby ustalić szczegóły wizyty zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą (wystarczy kliknąć tutaj, aby uzyskać dane kontaktowe).

UseChat