Montaż śrutownicy wirnikowej TZ 2 w Częstochowie

Najciekawsze projekty to te, w których proces śrutowania u Klienta jest dopiero wdrażany. Taka realizacja obejmuje zbadanie potrzeb, analizę oczekiwań, testy i przedstawienie referencji, aby finalnie śrutownica spełniła swoje zadania. W ten sposób uczymy Klienta – przechodzi on z etapu dziecka na dojrzałą firmę, która śrutuje świadomie.

Pozostając w temacie dzieci, nasz ostatni montaż miał z nimi bardzo duży związek! Firma, u której zamontowaliśmy TZ 2 produkuje wózki dziecięce. Elementy tych wózków są aluminiowe. Wymagają dokładnego i jednocześnie delikatnego oczyszczenia. Celem Klienta jest również osiągnięcie odpowiedniej chropowatości na powierzchni, ponieważ w kolejnym etapie produkcji wózki malowane są proszkowo.

Śrutownica zawieszkowa TZ 2 jest dostosowana do oczyszczania detali aluminiowych. Posiada filtr z antywybuchową membraną (ATEX), który jest zainstalowany obok maszyny. Turbiny MT 350 o mocy 7,5 kW mają podwójne łożyskowanie wału silnika elektrycznego. To znacząco wpływa ich żywotność i niższe koszty konserwacji śrutownicy.

Komora śrutownicza TZ 2 została zbudowana z odpornej na ścieranie stali, do której detale wprowadza się na jednym z dwóch haków. To pozwala na przygotowanie kolejnej partii elementów do śrutowania, podczas gdy pierwsza nadal jest w oczyszczarce. Maksymalna średnica obrotu zawieszki to 1200 mm, natomiast maksymalna wysokość zawieszki – 1700 mm.

Śrutownica zawieszkowa TZ 2 to ekonomiczne i uniwersalne rozwiązanie dla firm z wielu branż. Posiada zintegrowany panel dotykowy i komputer PLC w języku polskim z opcją zdalnej diagnostyki. Jako jedyny przedstawiciel marki Kovo Staněk w Polsce oferujemy serwis z reakcją do 48 godzin.

Jeśli interesuje Cię zakup śrutownicy lub obejrzenie jej w trakcie pracy, zapraszamy do kontaktu. Nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść do formularza i danych kontaktowych.

UseChat