Montaż śrutownicy TZ2 w województwie dolnośląskim

Pierwszy montaż śrutownicy w 2023 roku niedawno dobiegł końca. Realizacja odbyła się w globalnej korporacji prężnie działającej w branży automotive.

Śrutownica wirnikowa zawieszkowa TZ2 jest uniwersalną oczyszczarką przystosowaną do obróbki elementów o maksymalnych wymiarach 1700 mm wysokości i 1200 mm średnicy obrotowej. Maszyna posiada:

  • Dwie turbiny MT 350 o mocy 11 kW;
  • Zintegrowany komputer PLC w j. polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Falowniki turbin umożliwiające regulację wirników rzutowych;
  • Układ filtracji i separacji

To już druga oczyszczarka wirnikowa zamontowana dla tego Klienta. Jednak model TZ2 został dostosowany do obróbki detali według specjalnych wymagań. Oprócz podstawowego wyposażenia, zainstalowana śrutownica zawieszkowa posiada łopatki z węglika wolframu, dodatkowe wyłożenie kabiny wewnętrznej, specyficzne zawieszki dopasowane do detali, a także odkurzacz przemysłowy zamontowany na ścianie maszyny.

Oprócz śrutownicy TZ2 zapewniliśmy Klientowi śrut kulisty VERA®. To ścierniwo łączy w sobie długą żywotność śrutu niskowęglowego i intensywność śrutu wysokowęglowego. Dzięki temu zmniejsza zużycie elementów eksploatacyjnych oczyszczarki, minimalizuje pylenie oraz zwiększa wydajność.

Dzięki licznym testom i analizom jesteśmy w stanie wyeliminować błędy oraz pomóc Klientom we wdrożeniu technologii śrutowania od zera. Ponadto gwarantujemy serwis na terenie kraju z reakcją do 48 godzin.

Szukasz śrutownicy wirnikowej, która będzie idealnie dostosowana do Twoich potrzeb? Umów się z nami na bezpłatną konsultację oraz testy!

Tel.: 605 609 691

Mail: info@alumetal-technik.com

Formularz kontaktowy – kliknij tutaj

UseChat