Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Śrutownica bębnowa – oczyszczarka dla detali, których nie da się zawiesić.

Każda osoba poszukująca śrutownicy powinna sobie zadać kilka pytań. Jedno z nich brzmi: „Do czego jest mi potrzebna oczyszczarka wirnikowa?”. Odpowiedź na to pytanie albo ułatwi samodzielne wybranie śrutownicy, albo nakieruje Doradcę, dzięki czemu będzie on w stanie dobrać możliwie najlepszą maszynę do śrutowania.

Śrutownica bębnowa – oczyszczanie detali małych i bez możliwości zawieszania

Do śrutowania dużych ilości detali, których nie możemy zawiesić najlepszym rozwiązaniem będzie śrutownica bębnowa typu TZB. Detale załadowane do bębna (niecki) śrutownicy obracane są powoli za pomocą poruszającego się pasa. Umożliwia to równomierne oczyszczenie każdego miejsca na przedmiocie, ponieważ wystawiany jest on na działanie materiału ściernego. Śrutownica bębnowa TZB jest też idealnym urządzeniem do śrutowania małych detali. Maksymalny wsad bębna, to nawet 800 kg.

Wyposażenie śrutownicy bębnowej – udogodnienia

Oczyszczarka bębnowa to nowoczesne urządzenie dostosowane do najbardziej wymagających Klientów. Mimo tego, że budowa maszyny TZB jest prosta, twórcy zaprojektowali mnóstwo sprytnych rozwiązań, które ułatwiają działanie śrutownicy i zwiększają jej efektywność.

• Wybrane elementy wykonane są z materiałów odpornych na ścieranie, m.in. komora śrutownicza, koła rzutowe czy gumowy pas.

• Rozwiązaniem zwiększającym żywotność śrutownicy są koła rzutowe na podwójnym wale z łożyskami.

• Płynną regulację mocy (w tym prędkość obrotów pasa) zapewniają turbiny, wyposażone w falowniki.

• Śrutownicę bębnową TZB można też podłączyć do Internetu, co znacznie ułatwia przeprowadzenie diagnostyki – można to zrobić zdalnie bez udziału serwisu i zwiększania kosztów!

• Maszynę w każdej chwili można przenieść. Nie wymaga ona zagłębienia fundamentowego, co znacznie ułatwia remonty i przebudowy hal produkcyjnych.

• Oczyszczarka bębnowa TZB posiada wydajny system separacji oraz filtracji ścierniwa. Podczas pracy maszyny, ścierniwo transportowane jest do separatora przy pomocy podajników kubełkowych. Po usunięciu zanieczyszczeń i pyłu trafia z powrotem do dozownika, dzięki czemu zmniejsza się zużycie śrutu. Gwarantowana żywotność wkładów filtracyjnych wynosi aż 18 000 motogodzin.

Śrutownica nieckowa

Dla kogo śrutownica bębnowa?

Śrutownica bębnowa przeznaczona jest dla Klientów wymagających bardzo wysokiej precyzji śrutowania. Zastosowanie znalazła w wielu branżach z przemysłu metalowego. Główną grupą odbiorców są firmy oczyszczające małe, skomplikowane elementy w większych ilościach, np. producenci śrub, zamocowań, mebli, części maszyn lub urządzeń. Śrutownica nieckowa przeznaczona jest przede wszystkim do obróbki stali węglowej i aluminium. Jest to funkcjonalne i wydajne rozwiązanie, które nie zajmuje wiele miejsca w hali produkcyjnej.

Śrutownica bębnowa TZB to ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie na miarę przemysłu 4.0. Rozwiązania chronione patentem oraz małe udogodnienia odróżniają tę maszynę od innych dostępnych na rynku i tworzą ją liderem dla oczyszczania dużej ilości elementów.

Więcej szczegółów dotyczących oczyszczarki nieckowej można dowiedzieć się od naszych Doradców – wystarczy kliknąć tutaj i uzupełnić formularz kontaktowy!

 

 

UseChat