Śrutownica TZNZ4 w województwie mazowieckim

Kolejna firma z branży maszyn rolniczych doceniła fachowość, jakość i technologię Kovo Staněk. Nasz Klient z okolic Płocka oczyszcza elementy o skomplikowanych kształtach, dlatego wybrał śrutownicę TZNZ 4 z ruchomym blokiem turbin. Ten rodzaj maszyny sprawi, że proces będzie przebiegał możliwie najefektywniej i szybko. Należy również wspomnieć o ciasnej hali produkcyjnej inwestora, do której udało się wpasować śrutownicę bez budowania zagłębienia fundamentowego.

Śrutownica przystosowana jest do oczyszczania detali o maksymalnej wysokości 3100 mm na 1600 mm średnicy obrotowej. Dodatkowo maszyna zawieszkowa TZNZ4 posiada:

  • Torowisko w kształcie litery „Y” z dwoma obrotowymi hakami o nośności 1000 kg;
  • Zintegrowany komputer PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień (50 programów do zapamiętania);
  • Cztery koła rzutowe o mocy 7,5 kW;
  • Falowniki turbin umożliwiające płynne sterowanie mocą turbiny.

Klient od dłuższego czasu używał naszego śrutu łamanego Diamant. Tym razem w jego firmie wdrożyliśmy całą technologię obróbki śrutowania wirnikowego. Oprócz oczyszczarki TZNZ4 z ruchomym blokiem turbin zapewniliśmy Klientowi odpowiednie ścierniwo, które pomoże wprowadzić oszczędności do procesu. Dzięki śrutowi kulistemu VERA® o granulacji 0.80 – 1.25 mm zwiększy żywotność elementów śrutownicy i wydajność śrutowania nawet o 40%!

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem maszyny wirnikowej, ale chciałbyś zacząć od testów, skontaktuj się z naszym Doradcą (kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego). Wspólnie ustalimy termin spotkania w naszym Centrum Usługowym w Łodzi na darmowe testy śrutownicy TZNZ lub TZB.

UseChat