Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Montaż śrutownicy TZNP w Bydgoszczy

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność oddać kolejną śrutownicę wirnikową TZNP marki Kovo Staněk. Klient, który stał się jej posiadaczem zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych w województwie kujawsko-pomorskim. Do tej pory firma ręcznie obrabiała detale, dlatego zdecydowała się na rozwinięcie produkcji poprzez inwestycję w oczyszczarkę przelotową.

Śrutownica z czterema turbinami znacząco poprawi efektywność procesu i przyspieszy produkcję. Oczyszczarka nie potrzebowała zagłębienia fundamentowego. Filtr został umiejscowiony na zewnątrz a dodatkowym elementem montażu był dodatkowy dozownik materiału ściernego.

Maksymalne wymiary śrutowanego elementu to 600 mm wysokości na 1500 mm szerokości. Minimalna długość detalu to 1500 mm, a ciężar 750 kg/m.

Zobacz film z realizacji! Kliknij tutaj, aby przejść do filmu w serwisie Youtube.

 

Dodatkowo śrutownica przelotowa wyróżnia się następującymi elementami:

Wkłady filtracyjne o żywotności 18 000 mth, co w przeliczeniu daje gwarancję na 8 lat użytkowania.

Koła rzutowe o mocy 11 kW, które zwiększają wydajność oczyszczania detali.

Zdalna diagnostyka i sterownik PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień.

Nasza firma gwarantuje serwis na terenie Polski z reakcją do 48 godzin. Jeśli interesuje Cię zakup śrutownicy przelotowej TZNP skontaktuj się z naszym Doradcą. Przedstawimy aktualnie dostępne modele oczyszczarek oraz dobierzemy śrutownicę do Twojego procesu produkcyjnego.

Kliknij tutaj, aby przejść do zakładki „Kontakt”, lub zadzwoń pod nr. telefonu: +48 697 026 905

UseChat