Szkolenia lakiernicze w FarCo – prelekcje Karola Cieślara z zakresu śrutowania

Nieustanny rozwój i poszerzanie wiedzy to przepis na sukces dla każdej firmy. Tyczy się to również przedsiębiorstw z branży zajmującej się obróbką powierzchni. Właśnie dlatego powstała Akademia Lakiernika – projekt szkoleniowy stworzony przez FarCo Sp. z o.o.

Dwudniowe szkolenia organizowane są kilka razy w roku. Ich celem jest zdobycie wiedzy z zakresu lakierowania proszkowego oraz ściśle łączącego się z nim oczyszczania powierzchni. Projekt dedykowany jest zarówno początkującym lakiernikom, jak i profesjonalistom i właścicielom firm. Wyróżnia się przede wszystkim częścią praktyczną, której często nie obejmują szkolenia realizowane w hotelach lub online.

Miło nam poinformować, że do prelegentów szkolenia dołączył dyrektor generalny Alumetal-Technik – Karol Cieślar. Jego część projektu dotyczy mechanicznego oczyszczania powierzchni, a dokładnie:

  • Pomiarów procesu śrutowania i ścierniwa;
  • Typów i zasad działania procesów śrutowania;
  • Kosztów i możliwości oszczędności w procesie;
  • Rodzajów ścierniwa;
  • Doboru ścierniwa do typu procesu;
  • Różnic między nowym ziarnem a miksem operacyjnym;
  • Dozowania materiału ściernego.

Akademia Lakiernika to szkolenie, na którym uczestnicy poznają zarówno teorię, jak i praktykę. Pierwszego dnia omawiana jest tematyka z zakresu polimeryzacji powłok z farb proszkowych, zasad BHP, obsługi sprzętu, kontroli jakości, poprawnej aplikacji farb oraz właściwego przygotowania powierzchni. Na drugi dzień uczestnicy mają okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, na tzw. Poligonie Treningowym (czyli w laboratorium).

Chcesz zapisać się na szkolenie? Wejdź na stronę internetową FarCo Sp. z o.o. i uzupełnij formularz kontaktowy (wystarczy kliknąć tutaj).

Relacje z aktualnych szkoleń znajdziesz na naszym profilu na LinkedIn – kliknij tutaj, aby przejść do serwisu.

UseChat