Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

DIAMANT – śrut do zadań specjalnych

Dla osób zajmujących się śrutowaniem, nadrzędnym celem powinna być optymalizacja i udoskonalenie tego procesu. Niekiedy czasochłonne i trudne do obróbki powierzchnie wymagają innowacyjnych rozwiązań, do których na pewno można zaliczyć przeznaczony do zadań specjalnych śrut łamany DIAMANT.

najlepszy śrut łamany

Niemiecka technologia śrutowania

Projekt stworzony przez niemieckiego producenta ścierniw Eisenwerk Würth GmbH zakłada, że śrut ostrokrawędziowy pozwala na większe rozwinięcie powierzchni, niż śruty kuliste. Rezultatem badań w tej kwestii jest śrut łamany DIAMANT nadający się do wielu rodzajów powierzchni. Dzięki niemu szybkość śrutowania wzrasta i wpływa na wyższą jakość wyrabianych produktów.

 

Szerokie zastosowanie śrutu DIAMANT

Śrut łamany DIAMANT to rozwiązanie, które sprawnie i efektywnie poradzi sobie z różnego typu powierzchniami. Jeden rodzaj śrutu o wielu zastosowaniach pozwala zoptymalizować wydatki (np. zaoszczędzić na dodatkowych kosztach związanych z zakupem innych rodzajów śrutu). DIAMANT można użyć do różnego rodzaju obróbki, między innymi:

• Usuwania zadziorów, rdzy i innych niedoskonałości,

• Matowienia i ujednolicenia

• Oczyszczania

• Chropowacenia

 

Dobra jakość = oszczędność czasu

Śrut łamany DIAMANT to najlepszej jakości materiał, którego cechą charakterystyczną jest zachowanie ostrych krawędzi ziaren przez cały cykl śrutowania. Dzięki temu zapewnia on jednolicie wysoką ścieralność bez możliwości stępienia. Użycie tego rodzaju śrutu znacznie skraca czas obróbki niezależnie od jej rodzaju.

 

Wysoka skrawność śrutu

Wyznacznikami wysokiej skrawności są między innymi trwałość produktu i jakość powierzchni. DIAMANT jest śrutem żeliwnym łamanym o strukturze martenzytycznej – sprawdzi się więc w obróbce, gdzie zwykłe ścierniwa staliwne mogą być niewystarczająco solidne. Na jego wysoką skrawność niewątpliwie wpływa również ostry kształt ścierniwa.

 

Wysoka wydajność procesu śrutowania

DIAMANT umożliwia znaczne zwiększenie wydajności obróbki, między innymi poprzez mniejsze zużycie powietrza w procesie i obniżenie kosztu pracownika. Te dwa czynniki stanowią najwyższe koszty procesu śrutowania, dlatego szybkość śrutowania odgrywa w nim ważną rolę. Wybór odpowiedniego rozmiaru granulacji zapewnia osiągnięcie zamierzonej chropowatości powierzchni, przez co nie trzeba powtarzać niektórych czynności w procesie obróbki.

 

Śrut łamany DIAMANT niewątpliwie jest liderem w zakresie wzrostu szybkości obróbki strumieniowo-ściernej. Dzięki swoim unikalnym cechom oczyszcza powierzchnię nawet do 50% szybciej, niż śruty wysokowęglowe, a jakość całego procesu pozostaje na równie dobrym poziomie.

Aby dowiedzieć się więcej o oszczędnościach w procesie śrutowania, wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą – proszę kliknąć tutaj.

 

UseChat