Nowa śrutownica przelotowa TZNP 6 z siatką stalową na Pomorzu

Niedawno zrealizowaliśmy nowy projekt – tym razem na śrutownicę przelotową typu TZNP na Pomorzu. Firma, która stała się posiadaczem oczyszczarki przelotowej marki Kovo Staněk zajmuje się m.in. produkcją osprzętu do maszyn budowlanych. Głównym celem zakupu śrutownicy TZNP było przyspieszenie procesu produkcji i możliwość śrutowania detali po wcześniejszej obróbce (np. CNC).

Oczyszczarka tunelowa to świetny wybór dla firm z branży metalurgicznej (tutaj sprawdzisz dlaczego). Maszyna może pracować w trybie ciągłym, co znacznie przyspiesza obróbkę detali. Śrutownica przelotowa posiada rolotok wejściowy i wyjściowy. Podajnik z siatki stalowej umożliwia ułożenie elementów wypalonych laserem lub plazmą tak, aby zostały wyśrutowane z dwóch stron. Następnie detale mogą być transportowane do dalszej obróbki.

Chcesz wiedzieć, jak wygląda model oczyszczarki, którą zainstalowaliśmy u naszego Klienta? Obejrzyj film z realizacji!

https://www.youtube.com/watch?v=ujE9HmiWWIA

 

Śrutownica przelotowa typu TZNP 6 ma również inne zalety:

  • Nie wymaga zagłębienia fundamentowego, dzięki czemu w każdej chwili można ją przestawić.
  • Jest wyposażona we wkłady filtracyjne o żywotności 18 000 mth – gwarancja wynosi około 8 lat!
  • Posiada koła rzutowe o mocy 11 kW zwiększające wydajność oczyszczania detali.
  • Jej komora śrutownicza wykonana jest ze stopu odpornego na ścieranie, a dodatkowo wyłożono ją manganem.

Oczyszczarka przelotowa typu TZNP 6 to nowoczesne rozwiązanie o bardzo dużej mocy. Pracę śrutownicy należy kontrolować, dlatego gwarantujemy serwis na terenie kraju z reakcją do 48 godzin.

Interesuje Cię zakup śrutownicy wirnikowej? Umów się z nami na bezpłatną rozmowę, chętnie podpowiemy jaki typ oczyszczarki zapewni największą efektywność w Twoim procesie produkcyjnym:

Tel.: 605 609 691

Mail i formularz kontaktowy – kliknij tutaj

UseChat