Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Nowa śrutownica zawieszkowa TZ2 w branży automotive

Miło nam poinformować, że śrutownica zawieszkowa TZ2 z turbinami 11 kW marki Kovo Staněk wzbogaci proces śrutowania naszego kolejnego Klienta. Tym razem maszyna do śrutowania trafiła do firmy działającej na arenie międzynarodowej w branży automotive, której celem było rozwinięcie i zautomatyzowanie procesu śrutowania.

Cechy wyróżniające śrutownicę TZ 2 to między innymi:

– Zintegrowany system PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień (50 programów do zapamiętania);

– Falowniki turbin umożliwiające płynne sterowanie mocą turbiny z poziomu sterownika PLC;

– Koła rzutowe wzmacniane manganem o mocy 11 kW;

– Systemy separacji ścierniwa i filtracji;

– Torowisko w kształcie litery „Y” z dwoma obrotowymi hakami o nośności 500 kg.

 

Śrutownica wirnikowa TZ 2 zapewni naszemu Klientowi większą wydajność i przyczyni się do zautomatyzowania pracy. Przyspieszenie pracy nad śrutowaniem detali jest priorytetem dla tak dużego przedsiębiorstwa, dlatego zajęliśmy się wdrożeniem całego procesu, wraz z doborem ścierniwa. W czasie oczekiwania na urządzenie, Klient mógł wykonywać zlecenia śrutowania w naszym Centrum Usługowym. Po oddaniu maszyny gwarantujemy serwis na terenie kraju z reakcją do 48 godzin.

 

Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących instalacji śrutowni zapraszamy do kontaktu poprzez:

Tel.: 605 609 691

Mail: info@alumetal-technik.com

Formularz kontaktowy – kliknij tutaj

 

 

UseChat