Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Nowa śrutownica zawiesiowa TZNZ 2 w województwie łódzkim

Wizyta naszego Klienta w siedzibie Alumetal-Technik zaowocowała nową realizacją w Opocznie. Testowanie śrutownicy oraz obejrzenie procesu oczyszczania stali okazało się pomocne przy wyborze odpowiedniej maszyny do metalu. Dzięki dodatkowemu atutowi, jakim jest niski próg wejściowy do kabiny, nasz Klient produkujący narzędzia ogrodowe zdecydował się na uruchomienie śrutownicy wirnikowej TZNZ 2, znajdującej szerokie zastosowanie w jego branży.

 

Urządzenie przystosowane jest do oczyszczania elementów o maksymalnej wysokości 1700 mm na 1200 mm średnicy obrotowej, idealnie nadaje się również do obróbki kilku mniejszych elementów umieszczanych na specjalnych zawiesiach. Maksymalna waga pojedynczego wsadu wynosi 500 kg.

 

Największą zaletą śrutownicy wirnikowej TZNZ 2 jest ruchomy blok turbin umożliwiający płynną regulację zarówno szerokości, jak i kierunku działania strumienia ścierniwa. Kołnierz z dodatkowym łożyskiem umieszczony pomiędzy turbiną a silnikiem wpływa na większą żywotność turbin, a co za tym idzie innych części eksploatacyjnych.

 

Celem naszej firmy jest optymalizacja procesu obróbki strumieniowo-ściernej i zniwelowanie niepotrzebnych kosztów oraz ewentualnych błędów. Maszyna wirnikowa zawiesiowa TZNZ 2 znacznie skraca czas śrutowania i poprawia jego efektywność.

 

Podobne do zainstalowanego urządzenia, możecie Państwo przetestować w naszym centrum testowym w Łodzi. Jak to zrobić? Proszę napisać na info@alumetal-technik.com lub zadzwonić pod numer 605 609 691.

UseChat