Zalety użytkowania śrutownicy zawiesiowej z ruchomym blokiem turbin

Wybór śrutownicy wirnikowej to miesiące intensywnych poszukiwań. Klienci, którzy chcą kupić odpowiednią dla ich procesu oczyszczarkę, muszą nie tylko wybadać rynek, ale również skupić się na pożądanych cechach urządzenia. Dlaczego? Śrutownice nie są wielofunkcyjne i dobiera się je na podstawie potencjalnego zastosowania. Jedną z często wybieranych oczyszczarek jest śrutownica zawieszkowa z ruchomym blokiem turbin, która wyróżnia się rozwiązaniem całkowicie zmieniającym sposób śrutowania.

Śrutownica zawieszkowa z ruchomym blokiem turbin – dla kogo?

Oczyszczarki zawieszkowe TZNZ z ruchomym blokiem turbin wykorzystywane są do automatycznej obróbki różnego rodzaju konstrukcji oraz elementów o skomplikowanych kształtach. Jest niezastąpiona w firmach wymagających precyzyjnego oczyszczenia detali oraz przyspieszenia procesu śrutowania. Dokładne oczyszczenie z zabrudzeń to istotny wymóg w przedsiębiorstwach, które w późniejszym procesie obróbki metali nakładają na detale powłoki ochronne. Dlatego też śrutownicę zawieszkową z ruchomym blokiem turbin najczęściej wybierają Klienci działający w branżach automotive, konstrukcji stalowych i maszyn rolniczych.

Ruchomy blok turbin w śrutownicy zawieszkowej

Podczas wyboru śrutownicy Klientów przyciągają wyróżniki. W śrutownicy TZNZ jest nim ruchomy blok turbin znacznie wpływający na szybkość i dokładność oczyszczania. Ideą tego patentu jest obracanie detali w czasie procesu wewnątrz komory do śrutowania. Koła rzutowe o kącie wychylenia nawet do 35° pozwalają na omiatanie elementów z każdej strony – nawet w trudnodostępnych miejscach. Śrutownica hakowa z ruchomym blokiem turbin pozwala również na obróbkę detali większych niż urządzenie bez takiego bloku. To rozwiązanie znacznie wpływa na mniejsze zużycie ścierniwa oraz energii elektrycznej!

Ulepszenia w śrutownicy hakowej TZNZ

Śrutownica zawieszkowa TZNZ z ruchomym blokiem turbin to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej ekonomicznych oczyszczarek. Łączy rozwiązania wpływające na zwiększenie komfortu użytkowania urządzenia, a także jakość obrabianych detali. Śrutownica turbinowa TZNZ oprócz ruchomego bloku turbin posiada:

• Dodatkowe łożysko w turbinach = większa żywotność turbin.

• Brak zagłębienia fundamentowego.

• Zintegrowany panel PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień.

• Falowniki w turbinach w standardzie.

Śrutownica zawieszkowa z ruchomym blokiem turbin

 

Przenieś swoją śrutownicę TZNZ kiedy tylko chcesz!

Podczas montażu wielu śrutownic dostępnych na rynku wymagane jest stworzenie wykopu fundamentowego. Śrutownicę zawieszkową TZNZ wyróżnia brak konieczności zagłębienia jej w fundamentach. Oznacza to, że Klient może ją przedstawić w każdej chwili w inne miejsce na hali produkcyjnej. Taka możliwość znacznie usprawnia działania firmy oraz wszelkie zmiany w kwestii logistyki i umiejscowienia maszyn.

 

Śrutownice wirnikowe TZNZ z ruchomym blokiem turbin to flagowy produkt czeskiej firmy Kovo Staněk. Unikalne rozwiązania chronione patentami pozwalają ulepszyć proces śrutowania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli interesuje Państwa więcej szczegółów dotyczących tego modelu, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz (kliknij tutaj) lub pod numerem telefonu: +48 605 609 691.

UseChat