Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Nowy rodzaj maszyny TZ dostępny w ofercie!

Niektóre firmy potrzebują powtarzalności oczyszczania detali przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości obróbki. Właśnie dla nich Kovo Staněk stworzył śrutownicę zawieszkową TZ1.

Nasi Klienci często nie mogą sobie pozwolić na niską wydajność śrutowania ręcznego w kabinie. Tym bardziej jeśli zajmują się detalami, które trzeba zawiesić lub działają na mniejszą skalę. Dodatkowo wiele firm nie może korzystać z maszyny bębnowej, ponieważ detale nie powinny się o siebie ocierać i rysować. Potrzebują więc maszyny do działań przemysłowych, która będzie mała i zaspokoi ich potrzeby.

W maszynie TZ1 detale można ustawić na zawieszce, która nie wyjeżdża na zewnątrz – czynność odbywa się w środku kabiny. Śrutownica jest niewielkich rozmiarów i nie wymaga zagłębienia fundamentowego. Stoi na posadzce, więc w każdej chwili można zmienić jej położenie np. za pomocą wózka widłowego. TZ1 ma jedną turbinę o mocy min. 5,5 kW.

Co wyróżnia śrutownicę TZ1 marki Kovo Staněk?

– Zintegrowany system PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień (50 programów do zapamiętania);

– Falowniki turbin umożliwiające płynne sterowanie mocą turbiny z poziomu komputera PLC;

– Systemy separacji ścierniwa i filtracji;

Jeśli interesuje Cię zakup śrutownicy wirnikowej skontaktuj się z naszym Doradcą – wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy dobrać odpowiednią maszynę do procesów w firmie oraz obrabianych detali.

UseChat