Wizyta przedstawicieli Eisenwerk Würth w Alumetal-Technik

Spotkania z partnerami to nieodłączny element naszej działalności. Ostatnio mieliśmy okazję gościć u nas przedstawicieli niemieckiej odlewni Eisenwerk Würth, z którą współpracujemy już kilka lat. Wymiana doświadczeń oraz wiedzy przekłada się na optymalizację i wprowadzanie innowacji w proces śrutowania. Jak przebiegała ta wizyta i czym zaowocowała?

Czym zajmuje się odlewnia Eisenwerk Würth?

Eisenwerk Würth to czołowy producent ścierniw nie tylko na rynek niemiecki, ale także europejski. Alumetal-Technik jest jedynym dystrybutorem ich produktów w Polsce, oferującym wysokowydajny śrut kulisty VERA® i łamany DIAMANT. Wysoka jakość produktu zapewnia powtarzalność i efektywność procesu.

Jak przebiegała wizyta z Eisenwerk Würth?

Istotą każdego spotkania jest jasne określenie celu. Wizyta naszych partnerów biznesowych to dobra okazja do podsumowania współpracy i zaplanowania działań na nadchodzący rok. W trakcie wizyty odbyły się spotkania z zarządem, a także poszczególnymi działami naszej firmy. Nie mogło zabraknąć również odwiedzin w naszym Centrum Usługowym, gdzie w procesach śrutowania korzystamy ze ścierniw odlewni Eisenwerk Würth. Omawialiśmy kwestię logistyki, sprzedaży oraz planów na nadchodzący rok. Bezpośredni kontakt z partnerami to w biznesie podstawa długoterminowej i efektywnej współpracy.

Podsumowanie roku i plany na 2023 rok

Podczas wizyty zapytaliśmy naszego gościa, dyrektora odlewni — Joachima Viandena o to, jak ocenia rynek stali w tym roku i jakie są jego prognozy na nadchodzący 2023. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w krótkim wywiadzie video.

UseChat