Uruchomienie nowej linii do malowania proszkowego

Z dumą informujemy, że rozbudowaliśmy nasz warsztat o nowoczesną linię do lakierowania proszkowego. Od lipca w naszej siedzibie w Łodzi przy ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 111 istnieje możliwość pomalowania proszkowo detali zarówno małych, jak i wielkogabarytowych.

W Alumetal-Technik posiadamy wieloletnie doświadczenie z technologią lakierowania proszkowego, lecz do tej pory pracowaliśmy na linii zdecydowanie mniejszej. Ograniczeni wielkością pieca skupialiśmy się przede wszystkim na renowacji ram rowerowych, drobnych detali z branży automotive, przedmiotów stalowych oraz niewielkich elementów ozdobnych.

Nowa lakiernia proszkowa, z piecem o wymiarach 3500 x 1500 x 2000 mm, otwiera przed nami nowe możliwości, np. świadczenia kompleksowych usług w zakresie obróbki detali wielkopowierzchniowych. Przeprowadzenie całego procesu – oczyszczania i malowania proszkowego – w jednym zakładzie wyklucza możliwość utlenienia się lub skorodowania metali przed nałożeniem nowej powłoki, co jest kluczowe dla jej trwałości.

Firmy zainteresowane współpracą B2B w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej i malowania proszkowego, oraz Klientów indywidualnych zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego – wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść do zakładki Kontakt.

UseChat