Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Uruchomienie śrutownicy zawiesiowej TZ 2 w Lubuskiem

Końcówka sierpnia to pracowity okres dla specjalistów z Alumetal-Technik i Kovo Staněk, tym razem za sprawą nowej śrutownicy zawieszkowej TZ 2 uruchomionej w odlewni z województwa lubuskiego.

Stosunkowo niewielka śrutownica wyposażona została w dwie turbiny wirnikowe MT 350 o mocy 7,5 kW. Pozwala ona na śrutowanie elementów o maksymalnej wysokości 1700 mm i 1200 mm średnicy obrotowej, a dzięki specjalnym stelażom również większych ilości mniejszych detali. Udźwig haka to 500 kg.

Nad precyzją i bezpieczeństwem pracy czuwa szereg czujników, podłączonych do sterownika PLC. Operator ma możliwość kontroli wszystkich parametrów pracy urządzenia, w tym kierunku obrotu zawiesia oraz mocy turbin za pomocą ekranu kolorowego z menu w języku polskim.

Obsługą posprzedażową urządzenia zajmuje się firma Alumetal‑Technik w Łodzi, z czym z pewnością pomoże system zdalnej diagnostyki. Dzięki niemu możliwe jest wyeliminowanie prostych usterek w trybie online, bez potrzeby angażowania jednostki serwisowej. Serwis reaguje w ciągu 48 godzin.

UseChat