Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Prosimy o sprawdzanie nadawców wiadomości, które mogą Państwo otrzymać na swoje skrzynki mailowe. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Szanowni Państwo. Dostajemy informacje o próbach podszywania się pod firmę Alumetal-Technik przez zagraniczne firmy. Jeżeli otrzymają Państwo maila, którego nadawcą jest ktoś inny niż Alumetal-Technik nie należy otwierać załączników. Podejmujemy odpowiednie kroki w tej sprawie.

Modernizacja linii do malowania proszkowego

Miło nam poinformować, że kilka dni temu rozbudowaliśmy naszą lakiernię proszkową.

Obecną linię ulepszyliśmy o nową kabinę lakierniczą oraz 2 dodatkowe szyny, co pozwoli nam zwiększyć szybkość realizacji usługi, efektywność oraz wypełnienie pieca (w sumie 5 trawersów).

Oprócz elementów gabarytowych, świadczymy usługi malowania detali drobnych, w których się specjalizujemy. Nowe szyny dają nam możliwość przyspieszenia takich realizacji, poprzez jednorazowe włożenie większej ilości detali do pieca o wymiarach 3500x1500x2000mm.

Dodatkowa kabina lakiernicza, o którą uzupełniliśmy linię znacznie wpłynie na wydajność naszej firmy. Od tej pory usługi lakierowania proszkowego może wykonywać dwóch lakierników w tym samym czasie. Mamy nadzieję, że to przyspieszy realizację obecnych zleceń oraz zapewni większą ilość dostępnych terminów dla naszych nowych Klientów.

malowanie proszkowe Łódź

Do współpracy zapraszamy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych. Centrum Usługowe Alumetal-Technik w Łodzi oferuje profesjonalne malowanie proszkowe różnych elementów, między innymi:

– elementy stalowe i aluminiowe,

– meble metalowe,

– elementy maszyn,

– ogrodzenia

oraz wiele innych drobniejszych detali stalowych.

 

W celu dokonania bezpłatnej wyceny lakierowania proszkowego proszę kliknąć tutaj. Nasz Doradca opowie o szczegółach usługi oraz przedstawi najbliższe dostępne terminy realizacji.

 

Szukasz pracy w lakierni proszkowej? Kliknij tutaj i przejdź do sekcji kariera.

UseChat