Śrutownica zawieszkowa TZNZ4 w województwie śląskim

Rok 2020 zakończyliśmy realizacją w globalnej korporacji z branży automotive. Ten projekt był dla nas dużym wyzwaniem. Nasz Klient potrzebował specjalnie dopasowanej technologii do oczyszczania elementów wykonanych z magnezu.

Śrutownica wirnikowa zawiesiowa TZNZ4 to nowoczesne rozwiązanie, które poprawi wydajność procesu śrutowania. Ruchomy blok turbin sprawia, że śrutownica precyzyjnie oczyści większe elementy i nakieruje śrut na kluczowe miejsca w detalach. Odpowiednio dobrane zawieszki pozwolą na włożenie do komory maksymalnej ilości detali oraz oczyszczenie ich w krótszym czasie. Ponadto udało nam się zespolić maszynę z filtrowentylatorem typu mokrego dostarczonym przez Klienta.

 

Dodatkowo śrutownica zawiesiowa TZNZ4 posiada:

– Torowisko w kształcie litery „Y” z dwoma obrotowymi hakami o nośności 1000 kg;

– Zintegrowany system PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień (50 programów do zapamiętania);

– Koła rzutowe o mocy 11 kW

– Falowniki turbin umożliwiające płynne sterowanie mocą turbiny z poziomu sterownika PLC;

Oprócz maszyny, zapewniliśmy Klientowi odpowiednie ścierniwo, które pomoże wprowadzić oszczędności i zwiększy żywotność elementów w nowej śrutownicy.

 

Dzięki licznym testom i analizom jesteśmy w stanie wyeliminować błędy oraz pomóc Klientom we wdrożeniu technologii śrutowania od zera. Ponadto gwarantujemy serwis na terenie kraju z reakcją do 48 godzin.

 

Interesuje Cię instalacja śrutowni? Umów się z nami na bezpłatną rozmowę:

Tel.: 605 609 691

Mail: info@alumetal-technik.com

Formularz kontaktowy – kliknij tutaj

UseChat