Kovo Staněk i Alumetal‑Technik na targach PROFINTECH w Brnie

Wraz z firmą Kovo Staněk zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Obróbki Powierzchni PROFINTECH, które odbędą się w dniach 01-05.10.2018 w czeskim Brnie. Na stoisku zobaczyć będzie można maszynę wirnikową bębnową TZB 1 oraz urządzenie do badania powierzchni SurfaScan, stworzone przez naukowców z Politechniki Łódzkiej.

 

Targi PROFINTECH odbywają się na terenie centrum wystawowego w Brnie od 2006 roku. W gronie blisko 100 firm z 11 krajów, które zaprezentują swoją ofertę, znajduje się również nasz partner, firma Kovo Staněk s.r.o., producent automatycznych maszyn wirnikowych do obróbki strumieniowo ściernej. Na stoisku zobaczą Państwo m.in. śrutownię bębnową TZB 1 – urządzenie to, wyposażone w jedną turbinę i komorę o maksymalnym wsadzie do 350 kg, jest najmniejszym modelem tego typu w ofercie czeskiego producenta.

 

Więcej informacji na temat specyfikacji śrutownicy bębnowej znajdą Państwo na polskiej stronie producenta śrutowni TZB 1.

 

Obecni i przyszli Klienci Alumetal-Technik będą mieli okazję spotkać się z Dyrektorem naszej firmy, który zaprezentuje SurfaScan – stworzone przez naukowców z Politechniki Łódzkiej urządzenie do badania czystości powierzchni. SurfaScan to rewolucyjne urządzenie, które umożliwia kontrolowanie jakości obróbki strumieniowo-ściernej w prosty sposób. Co więcej, pozwala ono na ustandaryzowanie pomiarów dokonanych w firmie – obecnie polega się wyłącznie na ocenie wzrokowej operatora. Urządzenie pokazuje 4 stopnie czystości powierzchni według klasy Sa.

 

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem i zapoznaniem się z tymi urządzeniami zapraszamy w dniach 01-05.10.2018 do brneńskiego centrum wystawowego. Przedstawiciele Kovo Staněk i Alumetal-Technik czekają na Państwa w hali E, na stoisku numer 01.

UseChat