PL
EN

Nowa śrutownica zawiesiowa TZNZ 2 w województwie łódzkimPrzejdź do kontaktu  

Czytaj całość artykułu

śrutownica wirnikowa

Wizyta naszego Klienta w siedzibie Alumetal-Technik zaowocowała nową realizacją w Opocznie. Testowanie śrutowni oraz obejrzenie procesu oczyszczania stali okazało się pomocne przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Dzięki dodatkowemu atutowi, jakim jest niski próg wejściowy do kabiny, nasz Klient produkujący narzędzia ogrodowe zdecydował się na uruchomienie śrutowni wirnikowej TZNZ 2, znajdującej szerokie zastosowanie w jego branży.


Urządzenie przystosowane jest do oczyszczania elementów o maksymalnej wysokości 1700 mm na 1200 mm średnicy obrotowej, idealnie nadaje się również do obróbki kilku mniejszych elementów umieszczanych na specjalnych zawiesiach. Maksymalna waga pojedynczego wsadu wynosi 500 kg. 


Największą zaletą śrutowni wirnikowej TZNZ 2 jest ruchomy blok turbin umożliwiający płynną regulację zarówno szerokości, jak i kierunku działania strumienia ścierniwa. Kołnierz z dodatkowym łożyskiem umieszczony pomiędzy turbiną a silnikiem wpływa na większą żywotność turbin, a co za tym idzie innych części eksploatacyjnych.


Celem naszej firmy jest optymalizacja procesu obróbki strumieniowo-ściernej i zniwelowanie niepotrzebnych kosztów oraz ewentualnych błędów. Maszyna wirnikowa zawiesiowa TZNZ 2 znacznie skraca czas śrutowania i poprawia jego efektywność. 


Podobne do zainstalowanego urządzenia, możecie Państwo przetestować w naszym centrum testowym w Łodzi. Jak to zrobić? Proszę napisać na info@alumetal-technik.com lub zadzwonić pod numer 605 609 691.

Czytaj całość

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy