PL
EN

Zewnętrzne usługi śrutowania i malowania proszkowegoPrzejdź do kontaktu  

Czytaj całość artykułu

usługi śrutowania i malowania


W dobie rosnącego zapotrzebowania na specjalizację w różnych branżach zauważyliśmy, że coraz więcej korzyści przynosi firmom zlecanie usług technologicznych na zewnątrz, niż inwestowanie w rozbudowane, kosztowne linie i procesy technologiczne. Branża obróbki strumieniowo-ściernej, w której działamy od wielu lat jest tego doskonałym przykładem. Dla firm, które specjalizują się w swoich dziedzinach, a u których istnieje zapotrzebowanie na usługi zewnętrzne, outsourcing takich zamówień jest korzystniejszy nie tylko finansowo, ale także organizacyjnie. 


Nagromadzenie czynników, które wpływają na dostarczenie wysokiej jakości usług w branży obróbki strumieniowo-ściernej doprowadza do wniosków, że inwestycja w zaawansowane maszyny i ich serwis, zwiększanie wiedzy pracowników czy zakup różnej gamy ścierniw i dysponowanie miejscem do ich składowania staje się mniej opłacalne, niż zlecenie tychże usług na zewnątrz. Na końcu dochodzi jeszcze czynnik, którym jest odpowiedzialność za terminową realizację pracy, bezpieczeństwo pracowników, brak przestojów i dostosowanie końcowych produktów do wymagań rynku.


usługi Alumetal-Technik


Firma Alumetal-Technik jako dostawca maszyn śrutujących, ścierniw i kompleksowych rozwiązań; zaczynając od obróbki strumieniowo-ściernej, po ulepszanie procesów technologicznych, badania materiałowe, a kończąc na usługach malowania proszkowego jest w stanie sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku. Doświadczenie, które przez lata zdobywaliśmy realizując projekty dla szerokiej gamy branż, między innymi: samochodowej, rolniczej, konstrukcji przemysłowych, przemysłu meblarskiego i budownictwa oraz przystępna lokalizacja w centrum kraju pozwala nam na wysoką konkurencyjność na rynku polskim.


Duża ilość zrealizowanych zleceń pozwoliła nam na wypracowanie dobrze działających procesów, na których opieramy się przystępując do realizacji nowych usług, dostosowując je do wymagań klienta. Z każdym indywidualnie uzgadniamy ważne dla niego cechy produktu, w tym klasę czystości powierzchni, którą określamy przy użyciu naszego najnowszego rozwiązania – elektronicznego miernika Surfascan. Idąc dalej, przeprowadzamy testy materiałowe by dostosować parametry śrutowania i dobrać odpowiedni materiał ścierny: metaliczny lub mineralny. Po takich działaniach przystępujemy do wykonania próbnej partii, a następnie do pełnej realizacji zlecenia. Dzięki możliwości prowadzenia produkcji w systemie dwuzmianowym jesteśmy w stanie reagować na zwiększone zapotrzebowania dużych firm oraz klientów indywidualnych, co ma ogromy wpływ w przypadku projektów seryjnych oraz tych pojawiających się ad hoc.


miernik klasy czystości


Każdy klient powierzając swoje usługi firmie Alumetal-Technik może liczyć na wsparcie technologiczne i propozycje rozwiązań z użyciem wiedzy, którą zdobywamy na podstawie współpracy z trzema podmiotami takimi jak: czeska firma Kovo Staněk produkująca wysokiej klasy maszyny do obróbki strumieniowo-ściernej, niemiecka odlewnia Eisenwerk Würth GmbH czy Politechnika Łódzka dysponująca ogromną wiedzą techniczną i zapleczem laboratoryjnym.


Współpraca z firmą Alumetal-Technik to korzyści wielopoziomowe, brak konieczności inwestycji w szeroko pojętą infrastrukturę techniczną i know-how przekłada się na oszczędność budżetu i możliwości skupienia się na takich obszarach działalności, która jest dla firm szczególnie istotna.


korzyści z outsourcingu


Jako firma patrząca w przyszłość, staramy się dbać nie tylko o dobro naszych klientów, ale także dobro pracowników i naszej planety, dlatego w Alumetal-Technik wybieramy rozwiązania, w tym media ścierne, które biorą pod uwagę względy ekologiczne i środowiskowe.


Czytaj całość

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy