PL
EN

Śrutownie wirnikowe zawiesiowe TZ

Śrutownie zawiesiowe TZ służą do automatycznej obróbki strumieniowo-ściernej detali o skomplikowanych kształtach, jak np. konstrukcje stalowe czy ramy motocyklowe.

Cechy i wyposażenie śrutowni TZ:


  • Torowisko w kształcie litery „Y” z dwoma obrotowymi hakami;
  • Falowniki w turbinach w standardzie;
  • Zintegrowany panel PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Brak potrzeby tworzenia wykopu fundamentowego;
  • Systemy separacji ścierniwa i filtracji w standardzie;
  • Zdalna diagnostyka;
  • Serwis w Polsce z reakcją do 48 h.

Parametry oczyszczarek zawieszkowych TZ


TZ 2
5,5/12-17
TZ 3
5,5/12-23
TZ 3
7,5/16-23
TZ 3
7,5/20-23
TZ 5
7,5/25-35
Maksymalnie
Max. średnica
obrotu zawieszki (mm)
1200 1600 2000 2500 2500
Max. wysokość
zawieszki (mm)
1700 2300 3500 3500
Nośność haka (kg) 500/1000 1000/2000 2000
Ilość kół rzutowych 2 3 3/4 5 5
Moc turbiny (kW) 5,5/7,5 7,5/11 11
Ilość obrotów
koła rzutowego (obr./min)
2900 2900

Wydajne i precyzyjne śrutownie zawieszkowe


Pomimo, że Alumetal‑Technik zajmuje się różnymi metodami obróbki strumieniowo-ściernej, śrutowanie od zawsze jest dla nas szczególnie ważne. To właśnie wspólna pasja do tego procesu jest podstawą naszej współpracy z czeskim producentem maszyn, firmą Kovo Staněk, s.r.o.

Produkowana w Brumovicach śrutownica zawieszkowa TZ to podstawowy model w naszej ofercie, mimo to zastosowano w nim wiele rozwiązań innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają ją na tle konkurencji.

Budowa śrutowni zawiesiowej TZ


Komora śrutownicza obrabiarek hakowych TZ zbudowana jest z grubej, odpornej na ścieranie stali, do której detale wprowadzane są na jednym z dwóch zawiesiów osadzonych na torowisku w kształcie litery „Y”. Zastosowanie dwóch haków pozwala na przygotowanie kolejnej partii detali, podczas gdy poprzednia jest śrutowana.

Dużą zaletą śrutowni marki Kovo Staněk są turbiny o zwiększonej żywotności – efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie zaprojektowanego od podstaw kołnierza silnika elektrycznego, w którym umieszczono dwa łożyska i specjalny pierścień uszczelniający. Dzięki temu obciążenie wału łączącego silnik z kołem rzutowym zostało znacząco zmniejszone, co przekłada się na większą żywotność i niższe koszty konserwacji.

Urządzeniem śrutowniczym steruje się za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza dotykowego z interfejsem w języku polskim. Z jego poziomu kontrolować możemy wszystkie parametry pracy śrutowni zawiesiowej – m.in. regulować moc turbin i czas trwania procesu, które można łączyć w programy i zapisywać w pamięci urządzenia.

Niezawodne śrutownice zawieszkowe TZ


Unikalne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w śrutowniach zawiesowych TZ sprawiają, że są one bezpieczne, ekonomiczne i przy prawidłowej eksploatacji niezawodne. Co ważne, parametry urządzenia można dopasować dokładnie do potrzeb Klienta, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość procesu.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem lub obejrzeniem śrutowni zawiesiowych TZ w czasie pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Śrutownie wirnikowe zawiesiowe TZ

Śrutownie wirnikowe zawiesiowe TZ

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy