PL
EN

Śrutownice wirnikowe zawiesiowe TZ

Śrutownice zawiesiowe TZ służą do automatycznej obróbki strumieniowo-ściernej detali o skomplikowanych kształtach, jak np. konstrukcje stalowe czy ramy motocyklowe.

Śrutownica automatyczna zawiesiowa jest przeznaczona do dokładnego oczyszczania metalowych produktów o skomplikowanych kształtach. Bardzo dobrze sprawdzi się w branży automotive czy przemyśle, gdzie większość rzeczy wyprodukowanych jest z metalu.

Cechy i wyposażenie śrutownic zawieszkowych TZ:


  • Torowisko w kształcie litery „Y” z dwoma obrotowymi hakami;
  • Falowniki w turbinach w standardzie;
  • Zintegrowany panel PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;
  • Brak potrzeby tworzenia wykopu fundamentowego;
  • Systemy separacji ścierniwa i filtracji w standardzie;
  • Zdalna diagnostyka;
  • Serwis w Polsce z reakcją do 48 h.

Parametry oczyszczarek zawieszkowych TZ


TZ 2
5,5/12-17
TZ 3
5,5/12-23
TZ 3
7,5/16-23
TZ 3
7,5/20-23
TZ 5
7,5/25-35
Maksymalnie
Max. średnica
obrotu zawieszki (mm)
1200 1600 2000 2500 2500
Max. wysokość
zawieszki (mm)
1700 2300 3500 3500
Nośność haka (kg) 500/1000 1000/2000 2000
Ilość kół rzutowych 2 3 3/4 5 5
Moc turbiny (kW) 5,5/7,5 7,5/11 11
Ilość obrotów
koła rzutowego (obr./min)
2900 2900

Wydajne i precyzyjne śrutownie zawieszkowe


Wspólna pasja do procesu śrutowania jest podstawą naszej współpracy z czeskim producentem maszyn, firmą Kovo Staněk, s.r.o. Śrutownica zawieszkowa TZ to bazowy model w naszej ofercie. Mimo to, zastosowano w nim wiele innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają tę śrutownicę zawiesiową na tle konkurencji.


Budowa śrutowni zawiesiowej TZ


Komora śrutownicza obrabiarek hakowych TZ zbudowana jest z grubej, odpornej na ścieranie stali, do której detale wprowadzane są na jednym z dwóch zawiesi osadzonych na torowisku w kształcie litery „Y”. Zastosowanie dwóch haków pozwala na przygotowanie kolejnej partii detali, podczas gdy ta pierwsza jest śrutowana.

Dużą zaletą śrutowni marki Kovo Staněk są turbiny o zwiększonej żywotności – efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie zaprojektowanego od podstaw kołnierza silnika elektrycznego, w którym umieszczono dwa łożyska i specjalny pierścień uszczelniający. Dzięki temu obciążenie wału łączącego silnik z kołem rzutowym zostało znacząco zmniejszone, co przekłada się na większą żywotność i niższe koszty konserwacji.

Śrutownicą zawieszkową steruje się za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza dotykowego z interfejsem w języku polskim. Z jego poziomu kontrolować możemy wszystkie parametry pracy śrutowni – m.in. regulować moc turbin i czas trwania procesu, które można łączyć w programy i zapisywać w pamięci urządzenia.


Niezawodne śrutownice zawieszkowe TZ


Unikalne rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w śrutownicach zawiesiowych TZ sprawiają, że są one bezpieczne, ekonomiczne i przy prawidłowej eksploatacji niezawodne. Śrutownica zawieszkowa jest całkowicie wentylowana, a także posiada specjalne filtry. Co ważne, parametry urządzenia można dopasować dokładnie do potrzeb Klienta, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość procesu.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem lub obejrzeniem  automatycznej śrutownicy zawiesiowej TZ w czasie pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. U nas znajdą Państwo nie tylko śrutownice zawieszkowe, ale również takie produkty jak: śrutownica bębnowa, śrutownia wirnikowa, czy też kabina piaskarska.


Śrutownice wirnikowe zawiesiowe TZ

Śrutownice wirnikowe zawiesiowe TZ

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLN



Przejdź do kasy