PL
EN

Szkolenia

Szkolenie z zakresu śrutowania pozwoli wprowadzić oszczędności do procesu, zapewni wyższą jakość obróbki detali i większe możliwości produkcyjne. To ogromna dawka praktycznej wiedzy, którą można wykorzystać od razu po ukończeniu szkolenia.

Dowiedz się więcej

Prawidłowa obróbka powierzchni wykorzystująca proces wirnikowy wymaga odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o szkolenie z zakresu zarządzania i obsługi procesem śrutowania wirnikowego.

Co uzyskasz dzięki szkoleniu?

Szkolenie w zakresie obróbki to zaawansowana wiedza, która znacznie poprawi wydajność procesu śrutowania. Wiele firm nie zdaje sobie sprawy, jak łatwo pozbyć się niepotrzebnych kosztów związanych z obróbką powierzchni. Często wystarczy zmienić granulację śrutu lub prawidłowo ustawić parametry maszyny. Nasze szkolenie pozwoli spojrzeć na proces śrutowania z innej strony. Pokażemy Ci, jak zarządzać procesem mierząc go i analizując wyniki. 

Dzięki szkoleniu z przygotowania powierzchni uzyskasz:

  • Wiedzę, którą możesz wykorzystać w praktyce;
  • Znaczne oszczędności w procesie śrutowania;
  • Wyższą jakość obróbki detali;
  • Większe możliwości produkcyjne.

Zaawansowane szkolenie z procesów obróbki powierzchni

Szkolenia w zakresie obróbki powierzchni prowadzone przez Alumetal-Technik to ogromna dawka praktycznej wiedzy. Na szkoleniu poznasz zasady działania poszczególnych części maszyn do śrutowania i efekty złego dopasowania ścierniwa. Krok po kroku pokażemy Ci, jak prawidłowo ustawić kąty turbin oraz separator. Przeprowadzimy testy jakości ścierniwa i opowiemy o innych możliwościach kontroli procesu śrutowania, dzięki czemu jakość produkcji wzrośnie, a koszty będą malały.

O ile? Nawet do 30% w skali roku. 


Obszary wchodzące w zakres szkolenia z obróbki powierzchni to:


  • Śrutowanie powierzchni - teoria i elementy kontrolne;
  • Dobór materiałów ściernych do procesów obróbki (podstawy znajdziesz tutaj);
  • Dobór śrutownicy do procesu śrutowania;
  • Zasady działania śrutownic wirnikowych;
  • Kontrola procesu obróbki strumieniowo-ściernej;
  • Testy i pomiary.

Szkolenie w zakresie obróbki - dla kogo?

Szkolenie zostało stworzone dla zakładów i fabryk, które zajmują się przygotowaniem powierzchni. Obróbka strumieniowo-ścierna uznawana jest za najlepszą metodę oczyszczania, dlatego warto poznać wszystkie zasady, które czynią ją jeszcze bardziej skuteczną.
Szkolenie będzie przydatne dla technologów, pracowników produkcji, operatorów maszyn oraz wszystkich zatrudnionych uczestniczących w procesach obróbki powierzchni. Wiedza, którą przekazujemy wspomoże również osoby, które mają problemy produkcyjne w swojej firmie. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego moduły szkolenia możemy dopasować na podstawie możliwości i celów Klienta.


Audyt procesu śrutowania

Nie wiesz, na czym polega audyt w zakresie przygotowania powierzchni? Na szkoleniu pokażemy Ci, jak samodzielnie kontrolować proces śrutowania lub piaskowania. Szczegółowo opowiemy o klasie czystości powierzchni, chropowatości oraz innych wyznacznikach jakości, które są niezbędne podczas obróbki strumieniowo-ściernej. Dowiesz się również, jak definiować jakość ścierniwa i co to jest test Ervina oraz test Almena.

Po podstawową wiedzę zapraszamy do naszego artykułu - wystarczy kliknąć tutaj. 


Chcesz upewnić się, że szkolenie jest dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń i poproś o bezpłatną konsultację, w ramach której opowiemy jak działamy i co możesz zyskać dzięki wdrożeniu nowej dawki wiedzy do swojej firmy. 
Nr telefonu: +48605609691
E-mail: info@alumetal-technik.com


Szkolenia

Szkolenia

×


Przesuwaj poniższą tabelkę w poziomie, aby zobaczyć jej pełną zawartość.

Produkty Cena Ilosć Łącznie netto

Netto: 0.00 PLNPrzejdź do kasy